Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A férfiaknak nem frusztráló...

A férfiaknak nem frusztráló ha az ember lánya magára rántja mondjuk 15-én mert akkor van peteérése?

Figyelt kérdés
ez egy picit kiábrándító nem? Olyan kötelezőszex szaga van...
2008. dec. 6. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha a párod is akarja a babát akkor nem fogja kötelezőnek érezni:)!Tuti!

2008. dec. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez minden kifogás nélkül működhet, akkor ha egyébként is simulékonyan megy a dolog. Ha nem vagytok együtt csak félévente, mert nem kívánjátok a dolgot, akor lehet, hogy 15.-én sem lesz kellemes, de egy babatervező kapcsolatban ez nem jelenthet gondot.

Amúgy pedig az lenne a legjobb, ha nem így esnél neki, hogy ma kell, mert..., hanem csak úgy melegedjetek bele mint egyébként, mindenféle utalás nélkül.

Hapedig szeret, akkor mi lenne ezen a frusztráló?

2008. dec. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az ember lánya olyan okos,hogy a férfi önként és dalolva omlik a karjaiba!legalábbis fifikás nő úgy csinálja hogy a férfi észre se veszi,hogy anyus most a peteérésre gyúr...
2008. dec. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi először aug.-ban próbálkoztunk, akkor nem volt nehéz dolgunk hiszen mindketten szabin voltunk, így 1-2 naponta mindig megtaláltuk egymást. :-) Sikerült is. Sajna viszont a petezsák üres maradt, így megvolt a missed ab., de most újra próbálkozunk! A párom azt mondta legyen ugyanúgy, mint nyáron, szóljak ha itt az idő és ő jön. :-) Próbálunk 2 naponta együtt lenni, de valahogy nem érezzük a kötelező jelleget, inkább hülyéskedünk is néha, hogy na indul a gyártás. De ettől az együttlétek még ugyanolyan jók... Szóval ha mindketten teljesen rá vagytok állva a babaprojektre, nem hiszem, hogy ez gondot fog jelenteni! Hajrá!
2008. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem kell kimondani.Mi miután abbahagytam a gyogyit megszakítással védekeztünk és szóltam, amikor eltelt az a pár hónap hogy nem muszály kivennie.Egyébként meg szinte előtte is majdnem minden nap szexeltünk így akkor is amikor már a "gyártás" időszaka volt.Tehát nem volt különbség, annyi hogy míg előtte mindig elmentem pisilni most inkább visszatartottam és meg sem mozdultam, csak valamikor éjjel mentem ki.
2008. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!