Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit probálkoztattok a...

Mennyit probálkoztattok a babával?

Figyelt kérdés
Nekünk az legelső probálkozásunk május 7 volt ,bár szerintem nem volt peteérésem és nem hiszem hogy lehetséges de azóta olyan fura a hasam ,furcsán érzem magam ,tegnap akartam inni es kis colát és nagyon nem esett jól,este meg fájdogalt a hasan is de szerintem első probálkozástol még nem leszek terhes. (Azóta csináltuk még 2x )

2021. máj. 13. 12:48
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
1 hónap az első baba, másodikkal már tavaly augusztus óta próbálkozunk, azóta semmi, pedig semmi bajunk sincs a vizsgálatok szerint :(
2021. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

1: első hónap

2: első hónap

3: 2 év

4: első hónap

5: második hónap

2021. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Nagyon szórítok nektek remélem mihamarabb összejön :)

Adtál egy kis reményt hogy első hónapban már meg is lehet a babócám .

2021. máj. 13. 13:46
 14/28 A kérdező kommentje:
Az igen első hónapra a sikerültek is? Köszönöm nektek :) bár ahogy ismerem magam marha nagy csalódás lesz ha nekem nem . Hónap végén kéne meg jönnie alig várom hogy milessz .
2021. máj. 13. 13:47
 15/28 anonim ***** válasza:

Első baba, hamradik hónapban sikerült. 11 hetesek vagyunk, tegnap már mozgatta a kis kezét és lábát. Jövőhéten genetikai teszt, már nagyon várom!


Kitartást, jönni fog a csoda! 🙏

2021. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

11#

Köszi, én is szorítok nektek!

Szerintem simán összejöhet, ahogy sokaknak is sikerült elsőre. Néhányszor próbálkoztunk abban az egy hónapban. Majd megjött pár napra a menzeszem is, aztán két hetére teszteltem, és pozitív lett.

2021. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem próbálkoztunk, egyből "sikerültek"
2021. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Első terhesség három hónap után, de annak vetélés lett a vége. Két vérzést vártunk utána, addig védekeztünk. Aztán elsőre összejött. Júliusban érkezik :)
2021. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk majdnem másfél évig tartott

Ne így állj hozzá, hogy csalódás lesz, ha nem sikerül. Ez nem úgy van, hogy de most rögtön azonnal essek teherbe, mert különben...mert mi? Ne légy türelmetlen, sokan várnak a babára hónapokat, esetleg éveket is.

2021. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mi is szerencsések voltunk, az első gyermekünk a 2. hónapban fogant, a másodikkal most járok a 23. hétben, ő a 3. Hónapban jött össze.
2021. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!