Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit probálkoztattok a...

Mennyit probálkoztattok a babával?

Figyelt kérdés
Nekünk az legelső probálkozásunk május 7 volt ,bár szerintem nem volt peteérésem és nem hiszem hogy lehetséges de azóta olyan fura a hasam ,furcsán érzem magam ,tegnap akartam inni es kis colát és nagyon nem esett jól,este meg fájdogalt a hasan is de szerintem első probálkozástol még nem leszek terhes. (Azóta csináltuk még 2x )

2021. máj. 13. 12:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve próbálkozunk, eddig nem sikerült, se spontán, se inszeminációval, de ettől függetlenül sikerülhet neked elsőre is. :)

Nekem is május 7-én volt peteérésem, úgyhogy együtt izgulunk. Drukkolok, hogy siker legyen 😊

2021. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Énis neked :)
2021. máj. 13. 20:40
 23/28 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ez az 5.próbálkozós hónapunk.
2021. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tavaly április 25-én tettem le a fogamzásgátlót, most április 21-én teszteltem pozitívat.
2021. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hu hat a május 7-bol szerintem meg nem igazán érezheted, a beagyazodas is kb 10 nap után történik.

Azt van, aki érzi. Biztos nagyon reménykedsz, azért figyelsz ennyire a lehetséges tunetekre.

Nekünk az első az első hónapban a második a harmadik hónapban sikerült. Az első két éves a második még pocakban.

2021. máj. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
És abban a hónapban mennyit voltatok együtt? :)
2021. máj. 14. 15:46
 27/28 anonim ***** válasza:

:) nem számoltam :)

Mi úgy egyeztünk meg, hogy egyszerűen csak nem teszünk ellene, nem számoltunk peteérést, csak ahogy addig is, csak védekezés nélkül. Abban maradtunk, ha fél évig nincs eredmény, akkor majd próbálunk tudatosabbak lenni, ha egy évig semmi, akkor orvoshoz fordulunk (bár tudom, hogy van aki a kettő évet mondja, mi t határt).

Szerencsére nálunk mindkét esetben koràb sikerült,egyébként van egy barátnőm, aki tudatosabb és ők mindkét gyereknél már az első hónapban csináltak ovulacios tesztet és mindkettő azonnal össze is jott.

2021. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 AlexandraL22 ***** válasza:
Sziasztok mi pont 2 éve probálkozunk. Velünk minden rendben van, tökéletes időre pontos peteéréseim vannak még sem tudunk teherbe esni. 🤷🏼‍♀️ Nem fair
2021. máj. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!