Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petefészek szúrkálása isdőszak...

Petefészek szúrkálása isdőszakksan ovu után 7-8 nappal?

Figyelt kérdés
Még soha nem éreztem ilyet, anno még tetem is fel kérdést, hogy az az érzés milyen... de ez biztosan a petefészkem, mert ott fájdogál. Ovu után 1 héttel várható sárgás-barnás folyás tegnap-tegnapelőtt jelentkezett már. Tudom, sok hasonló kérdés van itt fenn, de szerintetek utalhat babára?
2016. jan. 14. 16:55
 1/3 A kérdező kommentje:
*időszakosan és *tettem, bocsi
2016. jan. 14. 16:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felfázásra is :(
2016. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tul.képp nem is tudom, hogy melyik nap volt ovum, mert középidőtől szinte mensziig fájt az egyik petefészkem. Volt benne egy kis szünet, meg nem mondom mennyi, de menszi előtt újra kezdte, feszült is nagyon.... Hétfőn teszteltem, még kedden is éreztem, már elmúlt. (ja, pozitív lett :) )

Szóval nálam hasonló jelezte...ja és még az volt fura, hogy ovu környékén sűrű fehér folyásom volt és ez még most is tart (első terhességnél is ez volt, szóval már gyanakodtam).

A barnás folyás beágyazódásra utalhat!

Szurkolok! :)

2016. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!