Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Hormon zavar?...

Terhesség? Hormon zavar? Időjárás? Betegség?

Figyelt kérdés
Nos, márciusban ki maradt a menstruációm, viszont volt pecsételő barnázásom kis mennyiségben, csináltam tesztet ami negatív lett! Áprilisban meg jött rendesen ugyan annyi ideig tartot mint szokott! Most májusban késett egy hetet csináltam tesztet negatív lett az is, rá 3napra meg is jött, viszont 3 napig tartott. A ciklusom 31 napos, a mi 7napig tart. Tüneteim voltak:minden reggel hányinger gyötört de nem hánytam csak őklőndöztem, sokat jártam pisilni, gyomorégés,mell bimbó udvar sötétebb lett, érzékeny voltam a kávéra,a cigit nem bírtam , enyhe alhasi görcseim voltak. Mostmár semmi bajom csak mindig fáradt vagyok, néha néha őssze fut a nyál a számban mintha hányom kellene de ennyi. Sosem szedtem fogamzásgátlót! És sosem volt rendszertelen a havi vérzésem! Fél éve próbálkozunk. 25éves vagyok és már 13éve rendszeres menstruációm van, vagy csak volt?
2021. máj. 15. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Kimaradt*

Megjött*

Mellbibó*

Összefut*

Plusz egy csomó vesszőhiba.


Egyebként talán menj el orvoshoz,nem hinném,hogy itt barki is látnok.

2021. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!