Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi állhat a háttérben? Kivel...

Mi állhat a háttérben? Kivel történt már hasonló dolog? Esetleg hormon zavar? Terhesség?

Figyelt kérdés
Nos 22 éves vagyok, rendszeres menstruációm van már 10éve (max 2 napot késett). Márciusban egy hét pecsételő barnázásom volt kis mennyiségben (nem menstruáció volt)! Ezért azt hittem hogy terhes vagyok! Csináltam több mint 5 tesztet és negatív volt mind. Áprilisban viszont meg jött rendesen ahogy szokott élénk piros és 5 napig tartott ( gondoltam akor hogy azért volt a pecsételő barnázásom mert vagy fel fáztam, vagy hormon zavar). Most meg már megint késik egy hetet! Nem tudom hogy mivan sosem maradt ki egy hónap sem hogy nem jött volna meg jól rendesen, mikor meg volt a pecsételő barnázásom akor kezdtek tüneteim lenni ( fej fájás, émelygés, fáradtság, enyhe alhasi görcseim vannak de csak reggel, néha elő kap a hányinger de nem hányok csak öklőndőzök, rengeteget járok pisilni,a cigit nem kívánom már, székrekedés) na mindegy de ma reggel is végeztem egy terhességi tesztet mert már megint egy hete hogy késik és full nega! Várok még 2 napot és ha akor se jön meg megyek dokihoz. Örülnénk ha bébi lenne! Nem védekezünk 4hónapja.
2021. máj. 7. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha ezt így szó szerint egy orvosnak (pl. nőgyógyásznak) mondod el, akkor kicsit hasznosabb segítséget fogsz kapni. Ezt segítő szándékkal írom.
2021. máj. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!