Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy hozzászokok...

Előfordulhat, hogy hozzászokok a reggeli rosszulléthez, és már nem zavar annyira? Még csak néhány napja van, de úgy érzem napról napra jobban bírom. Vagy inkább múlik a tünet?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy masok hogy élték meg ezt az idő előrehaladtával.

Múlik, vagy csak megszokjuk ezt?


Amikor legelőször jelentkezett, autóban ültem reggel és egy hirtelen fékezésnél majdnem kidobtam a taccsot.

Azóta az autó még mindig tud zavarni, de már sokkal kevésbé okoz intenzív rosszullétet. És napközben is tűrhetőbbnek tűnik.


6hkm



2021. márc. 4. 08:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám, hogy hullámzó, vannak jobb napok, és rosszabb napok- legalábbis nálam így volt :) Hozzászokni szerintem nem lehet, de a jó hír, hogy az esetek döntő többségében elmúlik tényleg a második trimeszterre.
2021. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én az 5.héttől folyamatosan rosszul voltam. Nem hánytam minden nap, de egész nap émelyegtem. Nekem most kezd múlni a tünet, talán 4napja enyhébb és nem tart egész nap. Holnap töltöm a 12hetet :)

Kisfiamnál is ugyan így volt.

2021. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudtam hozzászokni egyik gyereknél sem, viszont voltak napok, mikor kicsit jobb volt. Elsőnél 12 hetesen, másodiknál 15 hetesen múlt el.
2021. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Ja és nem reggeli, hanem egész napos rosszullétem volt.
2021. márc. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elmult kb az elso trimeszter vegere. Addig viszont nem szoktam meg... Max elviseltem.
2021. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. márc. 4. 08:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a második terhességem volt olyan, hogy párnaponta voltam egész napra durván émelygős, aztán 2-3 napig megint tudtam enni, inni, sétálni, aztán újra jött egy hányingeres nap. A 23. hétig tartott így.
2021. márc. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 héten járok, és 5. hét óta tart az émelygés, egész nap.


Nekem az a legfurcsább benne, hogy én ha eddig émelyegtem, akkor beteg voltam, tehát nem kívántam semmit és nem voltam éhes.

Most ezzel szemben éhes vagyok és ennék is egy keveset, de mivel émelygek, elég nehéz rászánni magam.


Nem tudom megszokni, csak már rájöttem, hogy le kell küzdeni és legalább pár szem kekszet enni vagy ropit, akkor egy kicsit jobb lesz. Várom a 12. hetet, mint a messiást, hogy végre elmúljon.

2021. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!