Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vitamintól hamarabb lehet az...

Vitamintól hamarabb lehet az ovulációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 éve küzdünk a babáért.Sosem voltam még terhes.Kivizsgáláson se nálam,se férjemnél nem találtak semmi bajt.Ebben a hónapban elkezdtem csalán teát inni,E,C és B12 vitamint szedni, emellett vasat+folsavat.A ciklusom rendszeresen 24-25 napos.Lh tesztet a 8.naptól csináltam,nem lett pozitív,viszont a hőm a ciklusom 7.napján leesett,azóta vándorol felfelé. Okozhat korai ovulációt ez a sok vitami?

2021. máj. 18. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szia.

A barátnőm a Conceive termékeit használta. Nézz utána hátha érdekes lehet számodra.

2021. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Kezdd el az Aviva tornát, sokaknak segít.
2021. máj. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző! Nekem is az Aviva vált be.
2021. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a hónapban én is nagyon hamar ovuláltam. Én a vitamint korábban kezdtem így nem hiszem, hogy attól. Welnessezni voltunk, így én a szaunára, sok mozgásra gondolok. Egyébként hanyadik napon szoktál ovulálni?
2021. máj. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is erre gyanakodtam, de lehet ha többen így jártunk akár a frontok is lehettek. Eddig 17. Napon volt most a 11 vagy 12 nem tudom, mert 11 napon kezdtem az lh tesztet, de nem is figyeltem mennyire erős 11.napon mert 2 éve 17 napon van,de onnantól halványúlni kezdett.
2021. máj. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Eddig a 11-12. Napon volt az ovulációm mindig.


Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 19. 05:38
 7/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Ebben a hónapban úgy tűnik még korábban ovuláltam, a 6. nap az egyébként szokásos 15 helyett. Eddig multivitaminokat szedtem, ebben hónapban váltottam termékenység támogató vitaminra, mással nem tudom összefüggésbe hozni a dolgot. Veletek mi újság azóta? Hogy alakul a ciklus?

2021. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

13.napon volt a múlt hónapban, most pont ma lett + a tesztem kb holnap lesz ovum a 15. napon.

Én is előzőleg keztem nagyobb dózisban vitaminokat Q10, E, D, folátot lehet az is közrejátszik.

2021. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Így alakult..

Kb minden amit eddig tudtam a témával kapcsolatban megdőlt.


[link]

2021. jún. 3. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!