Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az E vitamintól lehet hosszú...

Az E vitamintól lehet hosszú a ciklusom?

Figyelt kérdés

Két hónapja szedek E vitamint és már az előző ciklus is hosszabb lett. Előtte 26-27 napos ciklusaim voltak, előzőleg 31 napos volt, most a 33 napon vagyok és semmi jele a mensinek.

A hőmérőzés alapján ovum sem volt, a 25 ös ovu teszt sem lett teljesen erős, egy nap sem.

A legerősebb napot veszem akkor vasárnap kellene megjönnie.

Ezt okozhatja az E vitamin, mert máson nem változtattam?


2017. jún. 23. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz azért tobb kell , mint egy vitamin.

Én 9 hónapig szedtem mire sikerult. Menzeszkor nem szedtem.hogy legyen szünet olykor. Napi 400mgot szedtem de akikor clostit szedtem 800at szedtem 1 hétig mindig!!

Soha sem lett hosszabb ciklusom. Van rovidebb vagy ugyanolyan

2017. jún. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is értem miert a vitamint hibáztatod, hisz ha nincs peteérésed akkor az miatt késik. Az Evitamin csak segit es nem gátolja az ovulációt semmibsn
2017. jún. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudni kéne mit is csinál az E vitamin. Ugyan is vastagítja a méh nyálkahártyát ami azoknak kedvező akiknek vékony szokott lenni... Ha valakinek alapból megfelelő vagy picit vastagabba annak igen okozhat hosszabb ciklust. Sőt gátolhatja a teherbeesést is. A legtöbbször ugye segít az E vitamin, de mindenképp egy nőgyógyászati vizsgálat kellene ciklus vége felé, hogy látszódjon a méh nyálkahártya mekkorára is nő. Ha nagyra akkor peched van és nem kéne szedni az E vitamin.


Ettől függetlenül nem biztos, hogy ez okozza a késést vagy, hogy talán kimaradt az ovu. Évente egyszer normális, illetve az időjárás is nagy hatással lehet erre, pl a hirtelen jött nagy meleg. Nekem minden nyár kezdetével volt fura ciklusom. Ha egyszeri alkalom akkor még nem kell egyből aggódni, de ha még lesz pár ilyen érdemes orvoshoz fordulni, hormonokat nézetni, ha babát terveztek. Minden jót!

2017. jún. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3# Igen , de en pl szedtem akkor is amikor normal meretu volt es csak 2-3mmel lett vastagabb. Meg olyankor ovulacióig ajanlott csak szedni.:)
2017. jún. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!