Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 20 án azaz tegnap...

Diananagy kérdése:

Május 20 án azaz tegnap voltam nődokinál hüvelyi UHN. mert babát szeretnénk és nem tudom mikor van peteérésem azt mondta a doki hogy meg van érve a tüszöm 26x14mm de még nem repedt ki.. A héten már meg kéne repedjen nem?

Figyelt kérdés

ez van a papiromon

A bal ovariumban 26x14mm és érett tüsző látható az endometrium 7mm es


2021. máj. 20. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél lh tesztet az mutatja de valószinűleg 1-2 nap és reped het
2021. máj. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Vettem már sajnos nekem az ovu tesztek nem mutattak és ezert mentem el dokihoz mert féltem hogy valami baj van azt hittem nincs peteérésem
2021. máj. 20. 12:14
 3/12 anonim ***** válasza:

Ma van május 20. :D

Gondolom a doki mondta, hogy a méret alapján mikor várható a tüszőrepedés, vagy visszahívott ultrahangos követésre. Sajnos az, hogy van egy domináns tüsző, nem garantálja, hogy meg is reped.

2021. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaim és most hányadik napon vagy?
2021. máj. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen elnézést 19 én voltam tegnap 36naposak a ciklusaim és most vagyok a 14 napon
2021. máj. 20. 13:04
 6/12 A kérdező kommentje:
nem túl nagy már ez a 26x14mm tüsző? Ez még meg bír repedni?
2021. máj. 20. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem mutatta az lh, majd én is dokihoz futottam ott látszott, utána is voltam tehet biztos volt. Vettem érzékenyebb tesztet és az mutatja, neten a david 15 ös de már van 10 es is. 25 ös full fehér maradt végig.

Doki nem mondta a vérvételt ovu után 7.napon akkor látszik hogy volt e.

Vagy magadnak fizess ki egy progivérvételt kb 8 - 9 nap múlva, és abból megtudod, hogy volt e ovu

2021. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A peteeres 12-16nappal a menzesz előtt történik, szóval a te esetedben a ciklus 16-20.napjan várható.


Amit itt olvastam neten, ahhoz kepest nagy a méret, de én pl ebben a hónapban voltam a dokinál, és nekem a 9.napon talált 26mmes tuszot, azt mondta nemsokára megreped. Utána meg egy netes fórumon kérdeztem egy nőgyógyászat, hogy nem túl nagy e és nem e lehet inkább ez egy múlt hónapban még nem repedt tusző, az volt a válasz, hogy még pár milimeter nyugodtan nőhet a tusző, nem írta hogy ez már túl nagy lenne. És hogy az is elofordulhat, hogy a mult hónapról visszamaradt és majd ebben a ciklusban reped meg.

2021. máj. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Istenem nagyon köszönöm a válaszod annyira meg nyugodtam.. Remélem meg reped már 5 hónapja nem jön a baba :( az az érdekes hogy a jobb oldalt nem látott tuszot csak a balban elofordul hogy csak egyik oldalt érik meg?
2021. máj. 20. 20:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, ez teljesen normális, hogy egyik hónapban az egyikben, másik hónapban a másik petefeszekben érik a petesejt.


Sok sikert! De azért próbálj nem erre fókuszálni, 5 hónap azért nem olyan hosszú idő. Csak élvezd a nyarat, a jó időt, pihenj, töltöjd fel szellemileg egy nyaralassal, stb. Sokkal könnyebb így, mint számolgatni a napokat, bár baromi nehéz, és nehezen irányítható dolog ez, igazi érzelmi hullámvasút, de túlságosan raporogni nem szerencsés, mert egy idő után szellemileg belerokkansz, és évekig erezheted az életed egy rakás szerencsétlenségnek a sok hónap kudarca miatt. Holott az élet szép, és addig is még kell találni a szépségét, a belső harmóniát, amig csak vágyakozunk a gyerekre.

2021. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!