Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki beoltatta magát...

Van olyan aki beoltatta magát az első oltással, és közben összejött a baba, pozi teszt, és a másodikat így nem vette fel? Ha igen minden rendben??

Figyelt kérdés

2021. máj. 20. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Most az az új tendencia, hogy be lehet adatni a második oltást is, csak a harmadik trimeszterben (vagy annak a vége felé) nem ajánlott.
2021. máj. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Jelen! Megkaptam az elsőt és rá 3 nappal pozitívat teszteltem. Fel fogom venni a másodikat ez nem kérdés számomra, inkább abban vagyok bizonytalan, hogy most akkor mondjam le az időpontomat a második oltásra, kinek kell szólnom, ki fogja megmondani, hogy mikor és hova kell majd mennem hogy megkapjam...

Teljes káosz van a fejemben ezzel kapcsolatban, de egyébként nincs magához az oltáshoz fűződő aggodalmam és minden a legnagyobb rendben van.

2021. máj. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én megbízom a nőgyógyászomban,mivel unokatestvérem,lehet valakinek ez furcsa,de mióta az eszemet tudom,ő a nőgyógyászom,és ő segítette világra a kislányom 2019-ben

Tervezzük a tesót

Én is most kaptam meg az elsőt,azt javasolta,hogy majd 2.oltást követően próbálkozhatunk

Ha jól számolom,pont menszesz után pár nappal lesz esedékes az oltás Júniusban,de mi utána egyből próbálkozunk

2021. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm, ez nagyon hasznos, és pozitív hogy így engedélyezett, annyit még kibírunk :D
2021. máj. 21. 10:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi is kibirunk annyit,ez még belefér

32 éves leszek,nem vagyok öreg,de nagyoon szeretnénk még egy tesót

2021. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Én már megkaptam, rá 2 napra pozitív lett a tesztem. Semmi baja a babának, és a doki azt mondta várjuk meg a 13 hetet és utána adassam be a másodikat is. :)

Egyébként a #2 válaszolónak, nem kell megjelenni az oltás napján, utána pedig a háziorvosod ad beutalót. :)

2021. máj. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!