Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet,hogy máris összejött a...

Lehet,hogy máris összejött a baba 24 nappal az utolsó menstruáció után?

Figyelt kérdés
9 napja voltam a nőgyógyásznál,a fogamzásgátló tabletta elhagyásról akartam kérdezni. Mindent rendben talált a doki,a nyálkahártya 5,3 volt. Hétfőn teszteltem egy nagyon halvány pozitív tesztet,amit majd pénteken szeretnék megismételni. Pár napja kezdtek el jelentkezni különféle tünetek rajtam: megnagyobbodott,érzékeny mellek sötétebb bimbó udvarral,émelygés,fáradékonyság,has szúrkálás. Menstruáció után vagyok 24 nappal. Lehet,hogy máris összejött a baba?

2020. okt. 28. 14:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Hányadik napon teszteltél pozitívat?
2020. okt. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A 22.napon teszteltem pozitívat.
2020. okt. 28. 14:30
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Hát, ha extrém korán volt ovulációd, akkor el tudom képzelni, de ha 9 nappal ezelőtt ilyen vékony nyálkahártyád volt, hova ágyazódott volna be? Szerintem nem volt pozitív az a pozitív, bocsáss meg, hogy ilyen szkeptikus vagyok, de nem stimmel az idő.
2020. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak igaza van. 5,3-as nyálkahártya menses után pár nappal van, ennek az ovuláció környékére 9-10 körül kell lennie. 7-8 alatt a beágyazódás már necces lehet, 6 alatt meg rendkívül kicsi az esélye, gyakorlatilag nulla. Ha 9 nappal ezelőtt ilyen volt, két napja, vagyis a mérés után 7 nappal neked pozitív a teszted, akkor az inkább lehet egy LH csúcs, mint terhesség. Ha a legjobb forgatókörnyvet feltételezzük, hogy előtte volt ovuláció, akkor nagyon vékony ez a méhnyálkahártya bármiféle beágyazódásra, ha utána, akkor pedig a teszt borzasztóan korán pozitív, a 6-7. dpon, de ugye ilyen endometriummal, hát nem lehet rapid beágyazódás... Ez így nem stimmel, valahol valami be lett nézve.


Nekem is 5mm-es endometriumom van, szoptatok és egyáltalán nincs ciklusom hónapok óta.


Az émelygést nagyjából bármi okozhat, a bimbósötétedés meg késői jel. Én is sötétedni véltem a mellbimbóimat, aztán a 22. hét környékén rájöttem, hogy mi is az a bimbósötétedés...

2020. okt. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovulaciokor volt 7 mm..ikrek lettek.
2020. okt. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem a duzzadt melleket,sötétebb bimbó udvart,has szúrkálást.
2020. okt. 28. 16:04
 7/29 anonim ***** válasza:
5: a 7 és az 5 között már óriási esélybeli különbség van, és akkor még mindig nagyon furcsa, hogy egy 6-7. napi pozitív(?) terhességi tesztről van szó. Nem kizárt, hogy a kérdező terhes, de valami rosszul van leírva vagy be van nézve.
2020. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Most hagytad abba a gyógyszert.

A hormonjaid beindulnak, attól is lehetnek szokatlan érzések.

2020. okt. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A terhességi tesztet a párom is látta,és mondta,hogy mintha lenne második csík is. Facelle teszt volt.
2020. okt. 28. 16:07
 10/29 anonim ***** válasza:
Emelyges csak 5.het utan, mellfeszules viszont lehet jele.
2020. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!