Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jart mar valaki hasonloan ?!...

Jart mar valaki hasonloan ?! Ovulacios teszt !!!!

Figyelt kérdés
Tobbszor is hasznaltam mar ovulacios tesztet , mindig rendesen mutatta az ovulaciomat , ebben a honapban mar 5napja pozitiv , es nem ertem ez hogyan lehetseges ? Normalis esetben 1-2napig kellene csak , az elozo honapokban igy is volt . Tovabb nem tudtam nezni mert sajnos elfogyott...

2021. máj. 24. 16:14
 1/10 A kérdező kommentje:
2021. máj. 24. 16:19
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet 2 db petesejt ert meg ebben a ciklusban
2021. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Élőben valamennyire jobban kivehető gondolom, miv ,ha a t vonal erősebb,mint a kontroll akkor jó eséllyel azon a napon van ovulació! Vagy ha nincs megkülönböztetés , nem erősebb a t vonal a c vonalnál , hanem egyforma erősségű, akkor az is pozitívnak számít. Bár évekkel ezelőtt csináltam ezeket az ovus teszteket 😅
2021. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat en igy keprol csak az alsot latom pozitivnak.
2021. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet most magasabb volt a hónapba az lh d mint szokott.

Kevésbé érzékeny teszt kéne.

Terhes nem lehetsz?

Nekem azt is mutatta.

2021. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A teszt 30as , szoval valoszinuleg nem a gyenge , erzekeny fajta , direkt megneztem mert enis erre gyanakodtam . Csinaltam terhessegi tesztet is de negativ lett .
2021. máj. 25. 11:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Lehet korán teszteltél még.Várj 2-3 napot és próbáld újra a tesztet,ki tudja...

10-es teszt már kell hogy mutasson valamit ha terhes vagy de ha nagyon korai a terhesség az se biztos hogy még jelzi.

2021. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 15 ös lh mikor közép erős volt a hcg is 2 csíkos lett, ilyen erős lh tesztnél ha terhesség lenne már mutatná a hcg
2021. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is mutatna a terhessegi teszt ha terhes lennek , mindenesetre furcsa , minden lehetseges okot kizartam a teszt jo volt 100% kiporbaltam egyet vizet racsepegtetve az full negativ lett , kb 2honappal ezelott voltam a nogyogyasznal teljes kivizsgalason es semmi petefeszek cisztat semmit nem talalt , aztmondta minden rendben , egeszseges vagyok . Tehat eggyaltalan nem ertem , az utolso amire gondolni tudok hogy tenyleg lehesteges hogy akkor 2 petesejt erhetett meg :)
2021. máj. 26. 04:18
 10/10 anonim ***** válasza:

Persze!Elő szokott fordulni néha ilyen is

#1

2021. máj. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!