Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnék! Pco-s vagyok...

Babát szeretnék! Pco-s vagyok és pajzsmirigy alul működésem is van, szerintetek milyen esélyem van? Részletek lent

Figyelt kérdés
Tegnap voltam dokinál ultrahangon, kiderült van egy 4,5 cm ciszta a jobb petefészkemen, erre Choragon injekciót írt fel, hogy megrepessze. Kicsit utána olvasgattam, és azt látom, hogy soknak azért írta fel az orvos, hogy tüszőrepedése legyen. Lehetséges, hogy a ciszta mellett tüsző is meg fog repedni? Van valakinek tapasztalata, véleménye?
2010. aug. 24. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az unokanővéremnek is pajzsmirigy alulműködése volt és bő fél év után terhes lett és most novemberre várja az első babáját

2010. aug. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen szedi a gyógyszer a PCOS-ra és a pajzsmirigy alulmüködésre és ha rendbejönnek az eredmények, akkor sikerülhet a baba.
2010. aug. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én is PCO szindrómás voltam, és ugyanigy pajzsmirigy alulműködésem, de nekem mindkét petefészkem tele volt cisztákkal, emiatt nem volt peteérésem. A dokim clostylbegitet irt fel rá, amitől aztán szép nagy tüszőim fejlődtek ki, ezeket repesztettük choragon injekcióval a 12. napomon. A dokim azt is mondta, hogy a clostylbegit helyrehozza a hormonháztartást is, igy a pajzsmirigy alulműködést sem kell külön kezelni. Nekem hatásos volt a módszer, mert már a második hónapban sikerült teherbe esnem úgy, hogy közben még a páromat is kezelni kellett.

Úgyhogy fel a fejjel, mert minden esélyed megvan rá, hogy hamar teherbe ess! :)

Sok sikert,

34 hetes kismama

2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet bután hangzik, és nem a kérdésre válaszolok,de ha ciszta van a petefészekben azt az ultrahang kívül mivel tudják megállapítani? Mert nekünk sem jön össze a babó és lehet ez a baj?
2010. aug. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, azért, még vannak hasonló tapasztalatok, azokat még várom!

Kedves utolsó!

Nekem a cisztát eddig mindig ultrahanggal állapították meg, mert nekem soha nem fájt, de van akinek nagyon erős görcsöket tud okozni!

2010. aug. 26. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

17.48-as vagyok.

Én sem érzek fájdalmat. Majd ha megyek nőgyógyhoz szeptemberben majd megkérem az orvost, hogy nézzük meg.

Köszönöm.

2010. aug. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!