Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség? Hormon zavar?

Terhesség? Hormon zavar?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és házas. Rendszeres ciklusom van 31 napos és 5 napig tart. Márciusban viszont ki maradt a havim helyete pecsételő barnázásom volt. Csináltam teszteket de nega lett. Áprilisban viszont késett 2 hetet itt is egy csomó terhességi tesztre pazaroltam az időmet, de végül meg jött rendesen 5 napig tartott mint szokott. Most május elején kelet volna meg jöjjön de megint késett 1 hetet, utána meg jött de csak 3 napig tartott. Viszont 2 napja nagyon fel vagyok puffadva és feszül a hasam evel együtt hányinger is társul.. pld: ma reggel úgy keltem fel mintha a hasamat húzná valaki feszült nem is tudom nagyon furra érzés volt fájni nem fájt csak furra volt eddig sosem éreztem így. Nagyon fáradékony vagyok de nem törődtem vele mivel a teszt nega volt és még meg is jött gondoltam idő változástól vagy a hormonok... ja és vízszerű folyásom is van még a mellemen tegnap ki dudorodtak valami pöttyök utána olvastam és eszt valami montgomery mirigyeknek nevezik .Esetleg volt valaki ugyan ebben a cipőben? Tanácstalan vagyok!
2021. máj. 25. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a teszt negativ, nem vagy terhes, a hormonproblema viszont valoszinu a te esetedben. De mivel nem ismerjuk a kortorteneted, relevans valaszt sajnos csak az orvosod tud mondani, meg egy endokrinologiai vizsgalat.
2021. máj. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rakszűrésen mikor voltál?

Vegeztek mostanában kismedencei uh-t?

2021. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!