Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 nappal a nem várt elött...

5 nappal a nem várt elött negatív teszt,túl hamar volt?

Figyelt kérdés
12 én voltunk együtt . Szúrkál a hasam és picit fájnak a melleim. Naptáram szerint hétfön kellene megjönnie. Nagyon pici fehér vastagabb folyás is volt a napokban.

2021. máj. 26. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Akkor tesztelj, amikor az eddigi leghosszabb ciklusodhoz képest késik. Addig felesleges.
2021. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy leghamarabb 2 héttel az aktus után tudja kimutatni a teszt nem kell napra pontosan venni. Egy hét múlva ha nem jön meg, tesztelj megint, akkor már biztosabb lesz.
2021. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2021. máj. 26. 13:20
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Miért kínzod magad ilyen butasággal, hogy előre tesztelgetsz? Bőven elég akkor, ha késik a menzeszed.

Tudom milyen várakozni, tudom milyen a sok-sok sikertelen hónap, majd két évet vártam a pozitív tesztre. De soha nem tesztelte menzesz előtt, csak akkor, ha 2-3 napot késett már. Nehéz megállni, tudom... De ammyi felesleges stressztől kímél meg.

2021. máj. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Még mindig csak akkor tesztelünk, ha késik....
2021. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4# tudom tudom igazad van!! De olyan nehez kebzeld vagy 4x teszteltem utolsó pénzem ra adtam es mind negatív most is van egy új tesztem azt elraktam hozza nem nyulok!!
2021. máj. 26. 20:26
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
Hát ne haragudj de aki gyermeket tervez annak 100 tesztre is simán kéne futnia. Mi lesz így amikor sikerül?
2021. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Anyám borogass
2021. máj. 26. 21:50
 9/9 anonim ***** válasza:
35%
De minek tesztelsz ennyit?Attol nem leszel terhes!
2021. máj. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!