Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A predictor early terhességi...

A predictor early terhességi teszt vágott már át valakit?

Figyelt kérdés
Vasárnap kellett volna megjönnie,csütörtökön csináltam egy ilyen tesztet,de negatív lett.A menstruációm még mindig nem jött meg.Járt már így valaki ezzel a teszttel,hogy negatív volt ,később pozitív lett?Ez egy nagyon jó teszt,tudom!
2021. máj. 31. 06:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az elmaradt mensi után is halvány volt,de minden tesztem olyan.
2021. máj. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Ha nem jön meg,veszek egy másik fajtát.
2021. máj. 31. 07:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy átvág a teszt :) Olyan előfordul, hogy még nincs annyi hcg a vizeletben, ami már eléri az adott teszt "ingerküszöbét", de mondjuk pár nappal később már lesz. Ha az elmaradt menstruáció után nézed, akkor már többnyire azért van. Nem minden esetben, ha mondjuk jóval később volt a peteérés mint gondolod, akkor simán előfordulhat, hogy még negatív a pozitív. Ha jól értem, akkor már 1 hete késik. Pár nap múlva néznék egy másik fajta tesztet. Én a Rossmannban vásároltam pár darabot a Facelle tesztből (a műanyag borításúból), 500 Ft körül van, lényegesen olcsóbb mint a Predictor, és nem vágott át az sem :)
2021. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy napja késik.😁Tegnap kellett volna megjönnie.Gondoltam 3 nappal előtte kimutatja.Szerdán veszek faccelle tesztet.
2021. máj. 31. 08:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, azt hittem, hogy nem most vasárnapról beszélsz, mert úgy mondtad, hogy még mindig nem jött meg :D Akkor viszont csak szimplán türelmetlen voltál, és kidobtál 1400 Ft-ot az ablakon :) Erre tökéletesen jók az olcsóbb tesztek is, én már csak tudom :D
2021. máj. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát ja!😁Direkt ilyet vettem,mert gondoltam ez a tuti.
2021. máj. 31. 09:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem mensi utáni 5.napon is olyan halványka volt h alog lehetett észrevenni
2021. máj. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ennyit a drága tesztekről...
2021. máj. 31. 13:11
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Itt minden a pénzről szól. Az ovulacios tesztekben is hatalmas biznisz van. Mit csinál egy gyermekre vágyó nő? Főleg aki x ideje próbálkozik reménytelenül? - veszi a teszteket (ovulacios, terhessegi teszt)

Azt halkan megjegyeznem hogy az ovulacios tesztek elég megbizhatatlanok es nem mindig mutatjak ill nagy mázli kell ahhoz hogy te pont abban az időben tesztelj mikor csúcson van az LH szinted. Tehát ezek csak azért vannak hogy vegyék, vigyek mert szép kis összegek a gyartoknak.

A terhességi teszteknel pedig fölösleges az ido nap előtti tesztelgetes mert nagyon sok esetben kemiai a terhesseg es meg fog jonni a menzesz. Ennek ugyan mi ertelme? Tehát bőven eleg tesztelgetni 1 hettel a nemvart utan es nem tömni a gyógyszer gyártók zsebét!

2021. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Halvány pozi lett a facelle.
2021. máj. 31. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!