Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fennállhat a terhesség lehetős...

Fennállhat a terhesség lehetősége?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést ha buta kérdés, de kicsit meg vagyok ijedve.


A párommal együtt voltunk kb. három hete és én fogamzásgátlót szedek, de ettől függetlenül használunk óvszert is. Nem rémlene, hogy lett volna bármi olyan eset, ami gátolhatta volna a gyógyszer felszívódását, a párom azonban az óvszer felhelyezésekor rosszul helyezte fel először az óvszert és lehet, hogy volt az óvszeren némi előváladék. Az együttlétre után 1,5 nappal volt egy minimális barnázásom és ez ijesztett meg. Amióta megvolt ez az eset teljesen rá vagyok parázva a dologra, hogy mi van ha valami mégis rosszul sült el. A megvonásos vérzésem ugyanakkor jelentkezett normálisan, a barnás folyás után egy héttel, a gyógyszermentes héten.

Vettem tesztet amit holnap tervezek megcsinálni reggeli vizeletből, addig csak véleményekre lennék kíváncsi.

Légyszi kíméljetek, így is elég parás vagyok és már mindenféle tünetet diagnosztizálok magamon.



2021. máj. 31. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

“Megjött” = nem vagy terhes

Nehéz életed lehet, ha ilyen szinten szétstresszeled magadat minden ilyenen, konkrétan ilyen paraméterekkel 0,000001% esély van terhességre, de ennyire még az sem parázik be szerintem akibe telibe beleélvezett a párja mindenféle fogamzásgátló nélkül. Nyugtatót kéne eszközölnöd, nem terhességi tesztet...

2021. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha fogamzásgátlót szedsz, akkor biztosan nem vagy terhes. Az előváladékban lehet minimális mennyiségű spermium, de ezeket a vizelet károsíthatja. Az előváladék szerepe, hogy kitisztítsa a húgyutakat és az sem véletlen, hogy a spermiumok kilövellnek a péniszből. Azért van, hogy minél közelebb kerüljenek a petesejthez, de sok esetben még ez is kevés ahhoz, hogy elérjék és megtermékenyítsék. Az előváladék spermiumjai kb olyan eséllyel indulnak versenybe a megtermékenyítésért, mint sánta az olimpián.
2021. máj. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó hiába tuti nem vagy terhes tesztelj nyugodtan, csak majd holnap ne mutogasd a 3 óra után kijött szellemcsíkos tesztet kétségbeesve, hogy terhes vagy mert nevetség tárgyává teszed magad :D
2021. máj. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire parázol, minek szexelsz?
2021. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!