Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mennétek először orvosho...

Mikor mennétek először orvoshoz ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az elmúlt évben túl vagyok egy 8 hetes missed abon és egy kémiai terhességen így eléggé aggódom. Az orvos azt mondta, hogy egy hét múlva keressem, így vagy 5+6 naposan tudnék menni vagy 6+4 naposan (közben hétvége van). Utóbbi mellett szól, hogy addigra biztos lesz, hogy van embrió és szívhang, de már olyan jó lenne tudni, hogy egyáltalán jó helyen van-e, elindult-e, van-e petezsák, szikhólyag. Ha látnám akkor nyugodtabb hétvégém lenne. Ti mikor mennétek el ilyen esetben?
2021. jún. 4. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
7. hét előtt nem mennék.
2021. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

6+4.

Ha esetleg 5+6 naposan nem nagyon lát semmit, csak rommá idegeskedném magam. Ha később mennék, “csak” fele annyira izgulnék.. 🙂

2021. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Én is 8 hetesen vesztettem babát, szintén műtéttel, mégsem mentem korán a következő terhességnél. 8.héten voltam csak megállapításon, most vagyok 22 hetes.
2021. jún. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább 6+4. De jobb megvárni legalább a 7 hetet.
2021. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is így gondolom, de az előzmények miatt már petezsákot látni is nagyon jó és megnyugtató lenne.
2021. jún. 4. 12:31
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
Az 5. héten azt már látja, hogy jó helyen tapadt meg. UH-tól bajotok nem lesz, szóval csak az időd, magánban meg a pénztárcád szabja meg, milyen sűrűn mégy.
2021. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

És mi nyugtat meg egy petezsákon? Gondolom a missednél is volt petezsák, mégse maradt meg a terhesség. Akkor?

Felesleges korábban menni.

2021. jún. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el csak egy hcg vervetelre es nezess progreszteront. Az mar megnnyugtatna es latod hogy elegendo e a progid.

Minden jot kivanok!

2021. jún. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kapok plusz progeszteront és azzal amúgy se volt gond szerencsére. Verhigitot is kapok. Remélem, ez megelőzi h baj legyen.
2021. jún. 4. 17:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
6+4 hetesen menj. Nálam pl. úgy volt, hogy 5+6 mèg nem volt látható az embrió, 6+3 már igen,szívpulzálással. Tehát itt pár nap is sokat nyom a latban.
2021. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!