Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tennétek meg a pénzért,...

Mit tennétek meg a pénzért, meddig mennétek el, ha nagyon rossz helyzetbe kerülnétek?

Figyelt kérdés
Nagy szükségem lenne valami munkára, bármire. A férjem igaz dolgozik, de én csak a gyest meg a családit kapom, még mindig anyámékkel élünk, és itt az adósság a nyakunkon. Szeretnék többet adni a fiamnak, nem akarok többet nélkülözni, de nem tudom mit tehetnék? Pedig akár még utcát söpörni, vagy levelet hordani is elmennék.
2012. máj. 2. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Utca söprésből, meg levél hordásból soha nem fogsz tudni annyi pénzt keresni hogy nagy változásokat hozzon. Kell valami jó szakma, ismeretség, jó ötletre épített vállalkozás, vagy rohadt nagy mázli ahhoz hogy jobb legyen.
2012. máj. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vree ***** válasza:

Nem hallottad még, jön a sok közmunka! :D Oan jó utcaseprő állások lesznek itt hogy onnan akarsz majd nyugdíjba lenni. (Ha lesz nyugdíj.)


Viccen kívül, sajnos nem tudok nagyon jót mindani. Elmehetsz talán bejárónőnek vagy valami, idősek mellé. Van esetleg valami végzettséged?

2012. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon elgondolkodtam ezen, amikor a férjem majdnem itthagyott két ovissal. Az egy darab fizetésemből biztos nem tudtam volna velük a felszínen maradni, így én komolyan megfontoltam a "patronáló barát" és a "masszőrködés" lehetőségét. Amúgy monogán típus vagyok, nincs rib.anckodásra hajlamom, de eddig mennék el, utcára kerülés helyett.

Te mire gondoltál?

2012. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem arra hogy árulnám magam, vagy ilyesmi. Inkább amiket leírtam takarítás, utca seprés szórólapozás, mosogatás ilyesmi.
2012. máj. 3. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!