Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség miatt vagy más...

Terhesség miatt vagy más miatt késik a pontos menstruacio?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Röviden le szeretném írni a tapasztalataimat, mert kicsit fura nekem ez az egész, hátha más is járt hasonló cipőben, tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Szoval volt egy elhalt terhességem, 3honap letelt, probalkoztunk, kémiai terhesség lett(pozi teszt és késve megjött 35.napra) ezt úgy elengedtem, erre most járok a 35.-ik napon, csináltam délután egy facelle 10es tesztet de negatív lett. Kicsit meglepett mert őszintén szólva voltam már terhes és most is ugyanazt érzem mint akkor. A számban reggelente fura szájíz van ez kb 3napja van jelen, a mellem nagyon sokat viszket, pláne a mellbimbom ami nagyobb is kett és eresebb, pedig nincs megduzzadva semmi sem, csak Tompan faj.

Pms tunetem voltak missed ab után 3honapig, kb mensi előtt 10nappal, és most az elmaradt. Fehér ragacsos sűrű folyasom van néha, de semmi szaga. És kb két napja volt egy olyan, hogy hirtelen baloldalamba, vagyis a petefészek körül úgy bele szúrt, mintha beagyazodas lett volna, tartott egy ideig, de este már tudtam aludni tole. A lényeg hogy nem érzem a mensi jelet, de a negatív teszt miatt nem merek semmire sem gondolni. 32-33naposak szoktak lenni a ciklusaim, most tartok 35.-ik napon, volt így valakinek hogy negatív teszt ellenére terhes volt? A teszt később esetleg kimutatja ? Mármint van esély hogy pozitív legyen, esetleg délután nem volt annyi hcg a vizeletbe, hogy jelezze? Kicsit össze vagyok zavarodva. Vitaminokat szedek:folsav, MagneB6, femibion0, c vitamin ezeknek közük van a ciklus hosszusagahoz?


2021. jún. 5. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

A mensi csak 3 ok miatt késhet, nem volt ovu (ilyenkor nem tudni mikor fog megjönni, és oka ezer dolog lehet)

Később volt/lesz ovu (szintén nem tudni mikor jön meg, de itt már benne van a pakliban egy terhesség esélye is, hiszen, ha később volt ovu később van mensi is, tehát lehet nem is késik, így ezért negatív még a teszt)

Vagy terhesség áll fenn. Ezt nálad perpill kizárnám, hiszen a teszted a tüneteid ellenére negatívak.


Szerintem csak megnyúlt a ciklusod, ami lehet a két közelmúltbeli terhességek oka is. De ugye ez is csak akkor lenne biztos, ha már fél éve mindig hosszabb ciklusaid lennének, akkor pedig az már neked a normál hossznak számítana.


Nos ezt az egész bizonytalanságot az LH teszt megtudja szüntetni, javaslom a használatát következő ciklustól, mert pozitív lh teszt után fixen, +-1 nap eltéréssel érkezik a mensi. Tehát tudni fogod volt e peteérés és mikorra várható a mensi. Persze az LH csúcs sem garancia a tüszőrepedésre, de máris lesz egy támpont, ha dokihoz kell menni, illetve, ha késik és negatív a teszt azt is tudni fogod, hogy nem repedt meg a tüsző.


Én kétszer voltam terhes, elsőnél semmi tünetem nem volt, csak késett. Másodiknál, meg késés előtt tüneteltem és a teszt is pozitív lett. Aztán később ismét elindult valami, korai ugyanolyan tünetek, mint a kisfiammal voltak, halvány pozi tesztem is lett, majd egy nap késéssel megjött. Szóval, ha tünet van, akkor pozi teszt is van, terhesség esetén, vagy, ha legalább elindul valami.


Bocsánat, hogy hosszan írtam le, remélem tudtam kicsit segíteni.


Minden jót!

2021. jún. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hosszú és tartalmas választ, de én valamit nagyon benéztem. Holnap kell megjonnie.🤣🤣🤣🤣 istenem.. nem is mondok semmit!
2021. jún. 6. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!