Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok ki azt a 2...

Hogy bírjátok ki azt a 2 hetet, amíg az ember nem tudja hogy van-e baba? Folyamatosan nézem a tüneteket, de lehet, hogy ilyenek máskor is voltak, vagy csak véletlen az egész.

Figyelt kérdés

Egyébként ez a 3. hét, pont egy hét múlva jönne meg. Volt itt már minden, székrekedés, puffadás, mellfeszülés, pattanások az állam mellett, hányinger az utóbbi 3 napban

aztán lehet, hogy mind csak véletlen, mert még ezek korainak tűnnek.



2021. jún. 6. 09:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom hány hónapja próbálkoztok. De en úgy bírtam ki, hogy marhára nem is foglalkoztam vele. Aztan amikor nem jött meg teszteltem. Nyilván ha 10 hónapja próbálkoztok akkor másabb a helyzet. De hat foglald le magad. Ha meg ilyen típus vagy lehet semmi se segít.
2021. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%

Ugy, hogy nem ezen görcsöltem egész nap, hanem tettem a dolgom, lefoglaltam magam.


Ezek nem terhes tünetek. Azok majd akkor jelentkeznek, ha a hcg elér bizonyos szintet. Az pedig általában az 5, de inkább a 6.hét fele van.


Felesleges mindent beképzelni, mert csak magadat hülyíted vele

2021. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de hát anyaságra készülsz, többet is ki kell majd bírni, mint 2 het várakozás. Foglald el magad, kiránduljatok, filmezzetek. Teljesen felesleges tüneteket figyelni, azokat a hcg okozza, ami ilyenkor még nincs jelen, tehát barmit érzel, az független attól, hogy megfogant-e.
2021. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges a tüneteket keresni, majd veszel egy tesztet, és ha késik használod. A PMS tünetek ugyanúgy megvannak akkor is, ha terhes vagy, az első valódi tünet, hogy nem jön meg. A HCG meg ezután 2-4 héttel okoz rosszullétét. Türelem, hacsak nem régóta próbálkoztok, nagyon hosszú aggódós időszak következik, ha már meglesz a pozitív teszt, egy életen át fog tartani!
2021. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%

Nem ertem miert parazol ra ennyire

Szep is lenne ha programozni alarnad ezt a dolgot.

Nyugi leul nem agyal.


Majd mikor ott lesz az ideje terhes leszel. Amig ezen porogsz tuti nem.

2021. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
82%
Ez a 9. hónapunk. Késik 3 napja, de nincs itthon teszt. Mivel néha fáj a hasam, várok, és picit úgy vagyok vele, hogy ha csalódnom kell, az még ráér, ha pedig baba van, az itt lesz jövő héten is. Én az a fajta voltam, aki már a nemvárt előtt napokkal 10-es tesztekkel tesztelt és leste a semmit. Annyiszor fájt már a szívem, hogy most már nem megyek elébe.
2021. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Utolsó, hajrá neked is! Kitartás!

Én is félek, hogy negatívat tesztelek majd, és sírás lesz belőle.

2021. jún. 6. 10:23
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

15 hónapig vártam a pozitív tesztre...igazából csak peteérés környékén foglalkoztam vele, meg menstruáció idején, hogy vajon most sikerült-e, vagy újabb kudarc lesz. Ha 2 napnál többet késett, teszteltem. Korábban soha, felesleges pénzkidobás. Így is lett néhány negatív tesztem, mire sikerült 2 csíkosat produkálni.

Igyekeztem mással foglalkozni, nem mindent terhes tünetnek hinni, hogy ne bolonduljak bele, mert körülöttem többeknek is sikerült teherbe esni ez alatt.

2021. jún. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Hát olyan jó az előttem szólóknak, hogy nem kell ráparázni, nekem a korom miatt nincsenek éveim, szeptemberben 14.héten missed, februárban nem lett szívhang utána 2 kémiai, így nekem nem csak a 2 hét telik lassan, de majd ha netán sikerül az is, míg szívhangja lesz, majd a genetika is,de az is benne van, hogy többször már odáig sem jutok, hogy + tesztem legyen.

Nekem mossed után rosszabb, de 1-2 hónap ahogy nem sikerül kezdem kevésbé figyelni mi van.

Nekem az első hányinger akkor jön mikor megjelenik a hcg de kb 1 óra és vége is majd 5-6 héten újra, az utolsónál a cici fájás miatt csináltam tesztet kb 5 éve nem fájt, de most azóta egyfolytába hiába lett missed.

2021. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Sajnálom, és hajrá neked is, kitartást! Remélem hamarosan sikerül!

Nem kell lehurrogni egymást, nem egyformán dolgozzuk fel a dolgokat.

Reméltem, hogy létezik olyan, hogy beágyazódáskor ilyen tünetek voltak már másnak is, de valószínű csak beképzelem vagy más miatt, pl pms... :(

2021. jún. 6. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!