Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha női hormonpanelt nézetek...

Ha női hormonpanelt nézetek vervetellel akkor abból le tudják következtetni hogy van vagy nincs peteeresem?

Figyelt kérdés
A synlabnal neztem ilyen vizsgálatot. Babat szeretnenk es szeretném magam előtte kivizsgaltatni mert 39 éves vagyok már. Neznek sokféle hormont 2 időszakban :pl prolaktin, tsh, progeszteron, lh, fsh stb
2021. jún. 7. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen a 21 naposból mondjuk azt jó tuddni, hogy mikor lehet az ovud, de a leg gyorsabb ha tudni akarod uh követés vagy lh teszt+uh.

Kitudja írni nőgyogyi és nem kell fizetni érte, meg mondjuk jó ha ki is elemzi. Én nézettem AMH t is az mutatja mennyi időd van kb a változó korig. Az mindenhogy fizetős, azt is a 3.napon jó levetetni.

2021. jún. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eleve úgy szokták hogy ciklus elején és közepe fele valahogy vesznek mintát. Pontosan nem tudom hányadik napon. Azt tudom hogy nekem pontosan a második vételnél volt peteérésem mert érzem. Mutatta is az eredmény. Meg pont akkor sikerült a baba is😁
2021. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak elvileg a második vérvétel a ciklus 21. napjan lesz. Nekem 28 naposak a ciklusaim tehát kb a 14. napon lehet ovum. Igy is mutatja majd a 21. napi vérvétel ha van?
2021. jún. 7. 12:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es is mondja. Ezeket érdemes megnézni, a 3. és 21. napi eredményeket együtt célszerű nézni, de valójában a 21. napi progreszteron szintből lehet következtetni, arra, hogy volt-e tüszőrepedés. (ha hosszabb a ciklusod, akkor nem a 21. napon érdemes levenni, hanem pár nappal később) Én is javaslom az AMH-t.

Egyébként mindenképp érdemes elmenni nőgyógyászhoz rákszűrés és HPV vizsgálatra és lehet úgy is időzíteni, hogy a ciklus első felében a feltételezett ovu előtt mész és akkor látja, hogy van e domináns tüsző.

2021. jún. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, onnan tudják ha van, mert a progreszteronból látszik, az ovu után a 7.napon ami a ciklus 21.napja kb ha a progi alacsony marad nincs ovu
2021. jún. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offert AMH-bol hogy tudják megmondani hogy mennyi idő van még a változó korig? Baba előtt nezettem,annyit mondtak csak,hogy rendben van. Köszi előre is :)
2021. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudom, de minnél alacsonyabb annál közelebb van a,, vég''. Úgy tudom ha 0.01 akkor kb 5 éven belül nincs mensi, de 1 alatt is kezd romlani az esély a gyerekre spontán. Nekem 37 évesen 2.5 volt most 42 már csak 0.6 mondjuk a dokim azt mondta nem olyan vészes

De ahogy olvastam ez sem szent írás lehet növelni az értékét és ha 8mm a petesejt a ciklusban akkor kevesebbet mérnek tehát az adott hónap és az adott hónap petesejt is befolyásolja az értékét, de ezeket csak össze olvasgattam lehet hülyeség amit írtam😁😁

2021. jún. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!