Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon halvány pozitívat...

Nagyon halvány pozitívat teszteltem egy hetes késéssel, ez kémiai?

Figyelt kérdés

Egy hetet késik a mensim, semmi jele hogy meg akarna jönni. Tesztem halvány pozi, 10es, de jól látható. Viszont ma délután is csináltam de az halványabb lett, ugyanaz a teszr(predictor).

Csináltam egy dm-es 25os tesztet délután na az teljesen negatív lett.

Ne is remenykedjek? Azaz ez kémiai?

Kb mennyi idő mulva fog megjonni rendesen? Sose késett egy hetet, és aggaszt. Volt egy missed abom a télen mert leállt a szivhangja, azóta küszködok a teherbe eséssel. Múlt honapban 4nap késéssel és egy halvány pozi teszttel meg jött. Most akkor miért nem?

Esetleg ha az a baj hogy nem rúd beagyazodni vagy meg tapadni rendesen az miért van? Bocsi hogy össze vissza de minden remenyem elszállt, minden álmom a kistestver, de úgy érzem el vagyok veszve és ordítani tudnék a fájdalomtól hogy körülöttem mindenki terhes, de én nem.. ne értsetek félre nem sajnáltatni akarom magam, csak mindent meg adnék egy második gyermekert.


2021. jún. 10. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Lehet h progeszteron potlas kene neked, en beszelnek ezugyben a nodokimmal. Esetleg ha nem jon meg de nem erosodik a teszt, akkor vervetelre el lehet menni, az a tuti hogy van-e hcg-d.
2021. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milyen vervetelre? Háziorvostol kell beutalót kérnem oda? És mennyi idő meg megjon az eredmény?:)

Progi hiány nincs, igazolta a műtét utáni vérkép is.

2021. jún. 10. 23:27
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

A délutáni teszt persze hogy halványabb, hisz kevésbé koncentrált a vizelet. Ha alacsony a hcg szint - a 10es teszt reggel halvány, de jól kivehető pozitív, mint irod, akkor a 25os teszt délután meg persze hogy negatív lesz. Tesztelj holnap vagy holnapután újra, reggeli vizeletbol, erősödni kéne a csíknak. Simán lehet hogy később volt ovuláció, ezért halvány pozitív még.


Nem erosodo csík utalhat arra, hogy leallt a fejlődésben, de ezt inkább csak a doki tudja megmondani. Tesztelj 2 naponta el o vizeletbol, ugyanazzal a teszttel, és ugyanazon erősséguvel.

2021. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Utolso jo nagy baromságot írtál!Egy hete késik neki,ugyanmindegy hogy regel este vagy délután tesztel.🤦🤦
2021. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
De 4-es, ha később volt ovuláció, akkor simán lehet, hogy csak most fog erősödni a teszt. Ha mondjuk a 22. ciklusnap körül, tehát később volt ovu, és most jár 12-13. dpo-n, akkor most fog annyi hcg termelődni az elkövetkezendő 1-2 napban, mintha ,,normál" esetben 26-27. ciklusnapon lenne. Te írtál nagy baromságot.
2021. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Továbbra sincs változás. Van egy halvány 25os tesztem ma reggeli, időn belüli. Hat lehet nekem lassabban fog termelődik a hcg :) vagy kitudja..
2021. jún. 11. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat akkor van változás, mert a múltkor még a 25os teszted negatív lett. És a 10es teszted lett reggel halvány pozitív. Most meg már a 25os teszted is pozitív.
2021. jún. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!