Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteereskor kiszakadt az...

Peteereskor kiszakadt az óvszer. Lehetséges, hogy egy hetes terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A párommal pontosan 10. napja,hogy egyutt voltunk es kiszakadt a gumi. Szeretkezés elott elment egyszer (kivertem neki a fürdőben majd megmosakodott) majd óvszerrel lefekudtunk es mar az elején kiszakadt az óvszer. A párommal azonnal eszrevettuk,abban a pillanatba kivette. Viszonylag kicsi lyuk volt a gumin.Gondoltunk a 72oras tablettara de ugy éreztük egyáltalán nincs baj, főleg hogy amikor kihasadt a gumi nem volt meg bennem melyen.

Attól félünk,hogy az elovaladek (ha volt)belem került es azzal mar spermium is,főleg hogy előtte mar elment es a csatornajaban nagyobb eséllyel lehetett sperma amit ugye kimoshatott az elovaladek.Peteeres kozepen tortent ez. A ciklusom meg nem állt be 100%osan neha késik 1-2 napot,általában az utolsó verzesemtol 26.-27.napon szokott megjönni es 5-6 napig tart a verzesem. A helyzet az,hogy ma vagyok a 27. napomban es sehol semmi. Eddig mensi elott nagyon fajt a hasam es a derekam,neha a melleim is. Most is érzek alhasi fájdalmakat enyhe gorcsoket de a melleim most nagyon fajnak. Nagyon nem kívánt terhesség lenne,főleg hogy meg fiatalok vagyunk meg hozza. Rettentoen aggódunk,remélem csak túlságosan raparazok es a késésben levo menstruaciomat erzem csak. Mennyi esélye van a terhessegnek? Ha babát varok,mar egy hetesen ereznem a tuneteket? Előre koszonom a válaszokat!



2017. júl. 18. 23:55
 1/10 A kérdező kommentje:
A 72 órás tablettát azzal a gondolattal vetettuk el,hogy alaposan megmosakodott, a kovetkezo orgazmus meg messze volt, es hat kis lyuk volt a gumi oldalán. Igy hogy mar 28. napja,hogy megvolt es kesik egy ket napot,aggodunk es banjuk a tabletta elveteset.Egyszerűen nem tudjuk eldönteni merre hajlik a sztori. Bar egy tesztig vagy mensiig amúgy sem nyugszunk meg :( de nagyon fontos lenne a véleményetek,segítségetek.
2017. júl. 19. 00:06
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Mintha csak magamat látnám egy honappal ezelőtt. Ne izgulj, elég kicsi az esélye hogy azon a kis szakadáson kijöhetett valami. Meg ha ki is jött nm hinném hogy elég lenne a teherbe eséshez.Főleg hogy nem is tiszta sperma volt. Ha pár nap mulva sem jön meg csinálj egy tesztet hogy megnyugodj.

23/N

2017. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Előző vagyok. Csak annyit szerettem volns még h mult hónapban hasonlo képpen jártam, 3 hetet késett a menszeszem a stressztől. A terhesség összes tünetét beképzelteü már és végül mégsem lett gond de legközelebb okosabb leszek. Ne izgulj, csak rosszabb lesz. Nincs semmi baj nyugi
2017. júl. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3hetet késett? Előtte neked pontos volt a mensid? Es milyen tuneteket képzeltel be,hany napra ra a tortentekre? Koszonom a nyugtatasod, bennem is a sok forgatokonyvek egyike ami zajlott eddig a fejemben az volt,hogy csak túlságosan raparazok es bemagyarazom magam,hogy baba...
2017. júl. 19. 00:17
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon kicsi az esély szerintem.

Ha 10 napja volt, akkor valószínűleg már peteérés után történt (27 napos ciklusnál általában a 11-15 ciklusnap között van peteérés, ugye a mensi első napja a ciklus első napja)

Ha rövidebb ciklussal nézzük még előbb volt.

Szerintem csak az idegeskedés miatt van, hogy késik, de várj még pár napot és tesztelj egyet.

2017. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát ugy volt hogy amikor meg kellett volnajönni elkezdett görcsölni a hasam és igy ment ez 2 hétig.. reggel felkeltem hányingerem volt. Fájt a fejem. El is mentem nödokihoz megállapitotta h nincs terhesség de elöttr teszteltem is negativat. Csak ugye a tünetek megjöttek.

Ne izgulj. Irj ha vmi van

2017. júl. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi valaszoloknak. Megpróbálok kevesbe raizgulni es ha lehet nem bebeszelni magamnak... Sajnos en meg a peteerest is megérzem,fájni szokott a fejem es nagy mennyiségben lesz fehér folyásom,ami stimmelt ezért gondolom hogy ha nem jon meg van ra esély hogy azert... Felek de hat csak varni tudok. Ma este elmegyek futni (az nekem általában segít a menszesznel) majd ha a heten semmiképp nem jon meg, tesztelunk..mindenesetre irok majd es megegyszer koszonom a válaszokat!
2017. júl. 19. 11:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi lett veled végül?
2017. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia!:) minden rendben:) par nappal a kérdésemre megcsináltam a tesztet ami negatív lett. Igy hat megnyugodtam es hamarosan meg is jott. :D
2017. júl. 26. 05:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Jólvan örülök neki :)
2017. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!