Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruációm előtt 1...

Ha a menstruációm előtt 1 nappal együtt voltunk van esély terhességre?

Figyelt kérdés

Tervezzük a kisbabát már egy ideje, de csak most kezdtünk el védekezés nélkül szexelni. 3 napja kellett volna megjönnie, (fájt is a hasam) tehát 4 napja voltuk együtt. Azóta nem fáj a hasam sem és semmilyen menstruációs tünetem sincs ami megszokott volt eddig.

Tegyük fel, hogy sikeres volt az első próba, ilyenkor attól függetlenül meg kell még jönnie ebben a hónapban, vagy nem ?

Lehet buta kérdés, ne kövezzetek meg érte, tudom, hogy hogyan működik stb, csak ez egy kicsit homályos.



2021. jún. 12. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy közvetlenül a menstruáció előtti együttlétből sikerült, inkább a stressz miatt késhet, de nyilván ha valamilyen csoda folytán mégis sikerült akkor nem fog megjönni.
2021. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ekkor estem teherbe az elsővel
2021. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 4 napja voltatok együtt, akkor másnap még nem voltál terhes, még meg kellett volna jönnie. Ha teherbe is estél, most más miatt késik.
2021. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt azért nem olyan sokan esnek teherbe bár nem lehetetlen de ritkább.Szerintem azért késik a menzeszed mert tudat alatt rá lehetsz picit feszülve a baba témára vagy stresszes időszak van munka vagy bármi más miatt az életedben.Sok nőnek késik mikor baba projekt van,érdekes.Sok esetben a késés ellenére sem terhesek.Meg fog az jönni vagy tényleg sikerült a baba az is lehet.Majd ha már 1 hete késik akkor érdemes egy 10-es tesztet megnézni
2021. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!