Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen jelei vannak annak, ha...

Milyen jelei vannak annak, ha ovulálok? Pl hüvelyváladék megnövekedése, stb.

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm!!!

2021. jún. 14. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kellene magadon megfigyelned, van akinek semmi tünete. Általában szúrkáló érzés petefészek tájon, tojásfehérje állagú nyák.
2021. jún. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más. Nekem a kés szúráshoz hasonló érzés jelzi a tüszőrepedést. Illetve előtte 2-3 napig lesz bővebb és átlátszóbb a hüvely váladék, viszont ez nem mindig..mondjuk 3/2. Nekem pl ez a nagyon nyúlós sose volt, mint amiről sok helyen olvasni. Majd a hasszurkát követően 14 nappal megjön. (Vagy nem.)
2021. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pl a pozitív ovulációs teszt.
2021. jún. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én anno mindent bele magyaráztam, aztan mikor tobb hónapon keresztül nem sikerult a baba el kezdtem ovu tesztet használni. Kiderult hogy igen csak mellé lőttem az ovulacionak, es valoszinu mikor tenyleg volt akkor pont nem voltunk egyutt. Én javaslom a tesztelést. Az elso ovu tesztes hónapunkban sikerult a baba.
2021. jún. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ritkán volt tojásfehérje nyákom vagy csak nagyon kevés ez pl jó jel. Ha pl egy vizesebb állag után átvált krémesre az azt jelenti hogy már megvolt az ovuláció. Így ha ezt havonta figyeled lehet lesz egy saccod mikor lehet az ovud. Amikor en terhes lettem a bal oldali petefeszkem 8 oraig szurkalt mielött megrepedt nagyon jól lehetett érezni, abbol lett a babank. :)
2021. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!