Már semmi esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


épp a nem várt napján vagyok. (Nem jött meg:) ami ugye jó hír)

Viszont negatív a tesztem, 9.dpo tól tesztelek, akkor halványan ott volt valami, 10-11 negatív 12 talán valami. 13 negatív. 14 (ma) negatív.

Odalent szárazság. Ami furcsa, hogy nem jöttek pattanások, mint eddig minden menstruáció előtt.


A ciklusaim 28 naposak. 3.án volt PÉm, akkor kétszer voltunk együtt, majd rá 8 napra egyszer a wc papíron láttam kevés rózsaszínt.


Volt valakinél hasonló már? És ha igen, lett belőle baba?


Köszi:)



2021. jún. 17. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg
2021. jún. 18. 09:29
 2/14 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, mindig van esély! Nekem a késés 5. napjáig negatív volt a tesztem, utána kezdett csak megjelenni a 2 csík. :) Drukkolok, hogy ne jöjjön meg!
2021. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom szokásos sablon szöveg, de várj egy hetet. Ha akkor negatív akkor szerintem nincs baba.

Nekem rendszertelen ciklusaim voltak, de más bajom elvileg nem volt. 49. napnál jártam, gondoltam megint csak szórakozik a ciklusom, mert előtte lévő hónapban is nagyjából így jött meg. Közben pecsételgettem, csak a szokásos… majd felfázásos gondom volt. Elmentem háziorvoshoz, de vizeletemben se vér se genny pedig nekem mindig volt benne, ha valamit összeszedtem. Doki írt fel azért gyógyszert. Rá pár napra párom mondta, hogy na teszteljek. Nekem nem volt sok kedvem, mert közel egy éve próbálkoztunk. Sokszor befürödtem ezzel, hogy na most tuti mert késik stb. És tessék akkor összejött. Most pedig itt szuszog rajtam a 4 hónapos kismanóm.🙏❤️


Szorítok, hogy összejöjjön, DE ha most nem is akkor se keseredj el. Minden eljön a maga idejében!

Szép napot!

2021. jún. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotok. :) Kicsit megnyugtató. Az egyedüli ami miatt nem, hogy a 9.dpon volt halvány tesztem.


De a remény hal meg utoljára.


gratulálok a babához.:)))

2021. jún. 18. 10:44
 5/14 A kérdező kommentje:
[link] ez a ma reggeli
2021. jún. 18. 10:46
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

A tiéd sztem sajnos negatív. Nekem is ugyanilyen teszt,ma reggel.

2021. jún. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De drukkolok hogy össze jöjjön! Utolsó voltam
2021. jún. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te hanyadik dpo vagy? Nagyon szep pozi:)) gratulalok
2021. jún. 18. 11:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) dpot nem tudom, de kB. 5 hetes lehetek.
2021. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt az előző ciklusomban. 10 és 11. Dpo-on pozitív volt a tesztem, igaz nagyon halvány, de látszott. Majd következő napok negatívak voltak. 2 nap késéssel sajnos meg is jött. Gondolom ezt hívják kémiai terhességnek. Kívánom, hogy neked erősödjön a teszted és baba legyen a dologban.
2021. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!