Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van rá esély hogy sikerült?...

Van rá esély hogy sikerült? Menzinek semmi jele, semmi has fajas, persze terhes tünet sincs, lehetséges?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk ovu előtt és ovu napján is.

Ma van a 2. nap hogy nem jött meg, de tegnap reggel is volt kb egy csepp rózsaszín folyás és ma is, máskor ilyenkor már gorcsolni szoktam, most a görcs kb csak 4 napja volt, 8 éve menstrualok eddig mindig órára pontos volt. A tesztek negatívak. Együtt lét óta már ma van a 17. nap, volt valaki így? Vagy hogy a teszt csak később mutatta ki? Annyira boldog lennék már egy pozitív teszt láttán



2019. jan. 16. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Szia!:) nekem is mikor kesett kb 5 napot jelentkezett a rozsaszin folyas, ami elotte sose volt, es a menzeszem sem kesett elotte soha, persze negativak lettek a tesztek..

Szerintem menzi lesz,de tesztelhetsz meg mig meg nem jon,de mar ki kellene,hogy mutassa 2 nap kesesnel

Vagy probalj meg holnap reggel egy predictor early-t

Az biztosat fog mutatni

2019. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia :)) most azért kicsit örülök hogy másnak is volt így, hát remélem azért baba lesz a dologban :) sajnos tesztelni már csak pénteken tudok mert vidéken lakom, és a legközelebbi hely ahol kapható csak autóval lehet menni :( párom meg késő estig dolgozik akkor meg már zárva :( borzalom 😁

Mensi előtt 1 nappal és mensi napján csináltam a tesztet, hát remélem nem jön meg :)) pedig most mindent bevetettem, gyertya állás, palastfu tea stb stb stb és mostanaig direkt megpróbáltam nem rá gorcsolni nem agyalni, direkt nem olvasgattam semmit éltem ahogy előtte, mondván hátha így már siker lesz

2019. jan. 16. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy arra utal remeny van mig nem jon meg:)

Egy ismerosomnel mindharom terhessege rozsaszin folyassal kezdodott.

Szombat reggel meg ha tesztelsz egy predictor kifogja mutatni ha terhesseg all fent

Esetleg rendelheted netrol a tesztet rossmann vagy dm webshopbol

2019. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött :(
2019. jan. 16. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!