Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki baba mellett ismét terhes...

Aki baba mellett ismét terhes lett,nem lett baj?

Figyelt kérdés
Hány hónapos volt a babád,mikor ismét terhes lettél? Nem történt semmi baj? Miért veszélyes a terhességre? Egy 4- 6 hónapos közti babával a terhesség milyen veszélyeket rejt? Hogyan jártál vizsgálatokra,a picit nem lehetett bevinni? Mindig másik időpont kell vagy férjednek műszakcsere? Amúgy még mindig szájmaszkban kell szülni? Senki nem lehet velem? Pl. Férj,barátnő?
2021. jún. 19. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

8 hónapos volt a nagylányom.


Szoptattam, kiváltott ètkezése nem volt.


Semmi gond nem volt.

Nálunk maszk nélkül kísérővel lehet szülni.

2021. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Anyukám vagy tesóm vagy férjem vigyázott rá..

Volt, hogy egyszer bejött velem.

Volt, hogy nem volt idő valakihez elvinni, hanem az aki felügyelt rá ccsak abban a 15 percben kellett, amíg bennvoltam.

2021. jún. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Szintén 8 hós volt jött velem a vizsgálatra , de ha sikerült beszervezni valakit akkor kint megvártak:) az rosszabb volt , hogy rosszul voltam mindig hánytam és örültem,hogy élek ezmellett nehéz volt a gyerekeket ellátni:( de ez ellen nem lehet tenni sajnos túl kell vészelni. A babának nem lett baja szopizott rendesen :) rossz evő volt mindig az anyatej volt a fő táplálék nehezen állt rá a szilárdra a mai napig nehéz etetni(19hónapos) ja és a szülés megviselte azelőtt nem voltunk külön , de minden helyre állt! És mindenki egészséges:)!
2021. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Ja igen maszkba kell de fel se tűnik meg én lehúztam hát merte volna bárki megigazítani szerintem megharapomxD
2021. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
5 hónapos volt a nagy, amikor (tervezetten) megfogant a második. Semmi problémánk nem volt, imádtam azt az időszakot. 😊 Vizsgálatok idejére anyukám volt vele, a férjem jött velem.
2021. jún. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Legjobb barátnőm...

Volt egy méhen kívülije, utána 1 ev kellett, hogy megfoganjon a fia.

Mikor vele 4 hós volt, fogamzásgátló és szoptatás mellett terhes lett. Mivel az első is nagyon nehezen jött össze, nem volt kérdés, hogy megtartják. Vagy én vagy a férje voltunk a "naggyal" a vizsgálatok alatt.

Szülésnél (a kicsivel) a méhét ki kellett szedni. 36hétre szült, sos császárral. A méhe nem regenerálódott eléggé, belső vérzése lett. A kicsi is 10hós már.

2021. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!