Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített teherbeesésnél...

AlexandraL22 kérdése:

Kinek segített teherbeesésnél a Femibion?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 hónapja probálkozunk babával, vőlegényem egèszséges én pedig autoimmun pajzsmirigy gyulladàssal küzdök és asztmával. 35 napos ciklusaim vannak, peteérés napra pontos, mensi se késik mindig pontosan 35 napra jön meg. Elkezdtem szedni a Femibion 1et (0-s nálunk Szlovákiában nem kapható).

Van valaki akinek ez segített a teherbe esésnél? Mindent kipróbáltunk de semmi nem segít. Nem stresszelünk rà, nem tesztelek szinte soha, a betegségeim kordában vannak tartva gyógyszerekkel. Kérlek adjatok tanácsot mit próbálhatnánk még ki! Nagyon várunk már a szivárvànybabánkra (2020. Februárban volt egy missed ab-om). 😓


2021. jún. 20. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Teljes kivizsgálás, meddőségi vizsgálat,
2021. jún. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
A Femibion 1 egy terhesek számára készült komplex vitaminkészítmény. Semmi köze a teherbeeséshez. Vannak különféle teák meg mégpempő, amik állítólag segítenek. De egy alapos kivizsgálás kéne először szerintem.
2021. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem a femibiontól leszel terhes, hanem a spermiumtól, ami megtermékenyíti a petesejtet, majd vagy beágyazódik, vagy nem. A femibion pedig egy terheseknek való vitaminkészítmény, amiben hasznos anyagok vannak azért, hogy a vitaminokat pótolja, amiket a magzat elszív a szervezetedből.
2021. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Meddőségibe kell menni. Ezek semmit nem segítenek. Pluszbkezeltetni a pajzsmirigy problémát. Ezek fognak segíteni, mindem más időpocsékolás és pénzkidobás.
2021. jún. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Inofolic segített nekem!
2021. jún. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, ahogy írtam vőlegènyem egészséges én pedig a megfelelő gyógyszeri kezelést kapom a betegségeimre. Meddőségi klinikán szintén minden rendben volt, Inofolicot nekem is ajánlották, viszont nálunk 6000FT kb a 10 napos adag és majdnem 12000FT az egyhavi (kicsit drágának tartom) ami kicsit sok a többihez képest
2021. jún. 21. 08:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A Femibion akkor már nagyobb pénzkidobás szerintem... lehet, hogy olcsóbb, mint az Inofolic, de attól, hogy szedsz párféle vitamint, még nem leszel előbb terhes.
2021. jún. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De akkor miért esnek többen teherbe azonnal az inofolic után? (Sogornőm, lánya,barátnőm,stb) 🤭
2021. jún. 21. 09:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is több barátnőm 1-2 hónapra rá teherbe esett és én is.
2021. jún. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem estem teherbe az Inofolic után, de azért ne keverjük már a Femibionnal. Utóbbi egy folsavval turbózott multivitamin kvázi.
2021. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!