Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gynisitol mellé szerintetek...

Gynisitol mellé szerintetek érdemes Femibion 0-t szedni a teherbeesés esélyének növeléséhez?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel még nem válaszolt neked senki, így írok neked hátha tudok valamiben segíteni.


2 éve nem szedek fogamzásgátlót és éve próbálkoztunk a férjemmel a teherbeeséssel. Sajnos a végén már nagyon el voltam keseredve több féle praktikát kipróbáltunk, amiket tanácsoltak és sokan esküdni mertek, hogy ez be fog jönni.

1, Ön magad és tested megismerése, megfigyelése. Avagy a hatékony TCST módszer, amihez ajánlottak könyvet és munkafüzetet, hogy jobban megismerhesd magad. Nekem a hőmérőzés nem vált be sajna de valóban jobban megismertem a testemet.


2, György tea/ Gyuri bácsi gyógyteái, avagy Bababváró csomaga. Ez teljesen méregteleníti a női és férfi testet. Sajnos ez se hozott rögtön sikert, de lehet utólag visszagondolva, nem volt hiába ez a fajta próbálkozás sem, hisz 3 hónappal később összejött a baba.


3, Endokrinológus és egyik barátnőm ajánlásara elkezdtem szedni nagyon figyelmesen az Inofolic port, plusz mellé értendkiegészítős Eurovit D vitamint (2 tabletta naponta), valamint folsavat napi 2szer.

1,5 hónap után pozitív lett a teszt.


Sok sikert kívánok neked!

2019. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ!

Pillanatnyilag Gynositolt szedek, mellé pedig Magnéziumot és B6 vitamint. Eddig sajnos nem sok sikerrel... A fenti 3 pontból van, amit lehet, hogy kipróbálok :)

2019. júl. 15. 11:35
 3/3 anonim ***** válasza:
A gynositol folsav és myo inozitol, a femibion csak vitamin. Teherbe esni nem ezektől fogsz, ezek nem segítenek a teherbeesés esélyének növelésében
2019. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!