Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs tesztnél létezik...

Az ovulációs tesztnél létezik hogy mindig halványan ott van a 2.csík?

Figyelt kérdés

Múlthét csütörtökön halvány 2 csík (tudom hogy negatívat jelent az is), majd pénteken csak a kontroll csík, vasárnap megint halvány 2 csík, és hétfőn megint halvány.

Tehát akkor most ez alapján honnan nézzem hogy mikor kell erősödnie? Elvesztem a témába😃

Kérlek ne legyetek lekezelőek, most próbálkozok vele először. :)



2021. jún. 21. 17:11
 1/8 A kérdező kommentje:
Szóval amit nem értek, hogy ha halványan megjelenik akkor nem kellene erősödnie? Azért csütörtök óta már lett volna ideje erősödni.
2021. jún. 21. 17:14
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor kezd erősödni mikor emelkedni kezd az lh, nekem alig látszik majd 2-3 nappal a csúcs előtt ugrik meg.
2021. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindig 2 csík van rajta, mert az lh hormon mindig jelen van a szervezetben.

Akkor pozitív a teszt, ha a 2 csík egy erősségű.

Minden nap kb ugyanabban az időpontban érdemes tesztelni, délután, nem reggeli elsőből. Kell 4-5 teszt minimum, hogy lásd ha erősödik majd gyengül.

Amikor pozitív, onnan 12-36 óra a kikökődés, szóval mivel elvileg 24 órája teszteltél előtte, akkor kell nekiállni a témának, amikor pozi a teszt, meg az azt megelozo napokban.

Érdemes a 10. Nap felé elkezdeni a tesztelést, és egész addig folytatni, amíg gyengül a másik csík.

2021. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lh általában mindig van a szervezetben és mindig változó mennyiségben, így a teszt két csíkot mutathat egész ciklus alatt. Függ a csík erőssége attól, hogy pl mikor voltál pisilni, mennyit és mikor ittál a teszt előtt, stb.
2021. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

9.nap kezdtem el tesztelni, és teszt előtt nem pisiltem 3 órával direkt :)

Tehát akkor most normális hogy folyton 2 halvány csík van, most a 13.napon vagyok, de nekem hosszabb a ciklusom, szóval akkor tesztelek naponta és megnézzük erősödik e.

2021. jún. 21. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kell erősödnie, simáb lehet a “semmiből” bármikor pozi.
2021. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. 17. Napon volt pozitív.. végig a 14.re számoltunk, 8 honap után a 2 tesztelős ciklusban össze is jött a Picur:)

Szoval igen, addig tesztelj, amíg nem lesz a 2 csík egyforma erős majd hirtelen nagyon halvány a következő.

És addig is 2 naponta javasolják az egyuttlétet ,)

2021. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem mindig erősödött fokozatosan, volt, hogy a semmiből lett pozitív egyik napról a másikra.
2021. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!