Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt napján nagyon halvány...

Nem várt napján nagyon halvány clear blue adhat reményt?

Figyelt kérdés
Mára nem vártam eddig nem is jött de tegnap meg tegnap előtt 2 nap picit volt barna maszatolásom azt is hittem hogy meg fog jönni de el múlt. Ma reggel csináltam a tesztet nem első pisiből és látszódik rajta a plusz jel de nagyon halvány. Időben látszódott. Nem kellene már jobban látszódnia? Valakinek tapasztalata? Előre is köszönöm a segítséget 🙂

2021. jún. 22. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Gyakran ismételt kérdések --> Mit tegyek, ha nem vagyok biztos az eredményben?


Ez a korai teszt volt, amit megcsináltál? Ismételd meg pár nap múlva. Azért is lehet kevés a hcg szint, mert később volt az ovud mint gondolod, meg persze azért is mert kémiai terhesség. Illetve próbálkozz koncentráltabb vizelettel. Ha reggel voltál pisilni, és utána egy második reggeli vizeletből csináltad a tesztet, akkor sem csoda ha halvány még ennyire az elején.

2021. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen az érzékeny tesztet csináltam. Azért izgulok kicsit mert volt 1 méhenkivüli terhességem ahol 1 petevezetékem maradt meg azóta 2 kémiai. 3.dik pisiből csináltam. Bízom benne hogy jó a teszt nem ver át és hogy ez a baba velünk marad.
2021. jún. 22. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a történteket. A teszt biztos nem ver át, de azt sajnos nem tudhatja, hogy megmarad-e a baba :/

Remélem, hogy minden rendben lesz.

2021. jún. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!