Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor halvány pozitív....

Predictor halvány pozitív. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Már egy hete késik, csináltam predictor tesztet, és amit 3napja csináltam ugyan olyan halvány mint a ma reggeli. Látható, de halvány azaz nem egyezik meg a teszt csik a kontroll csik erossegevel. Időn belül kijött. Kicsit elszomorodtam, de múlt honapban volt egy kémiai, az előtt meg egy vetélés. Igazából felek nagyon, hogy nem marad meg, de már tényleg több mint egy hete késik, hanyinger is szokott már lenni. Vagyis 2 napja. Végződött valakinek tényleg babaval a halvány pozitív teszt?
2021. jún. 10. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. 12 éves már.
2021. jún. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem kémiai lett így. Következő hónapban pedig tényleg terhes voltam (most 3 hónapos a kislányom), akkor már a legelső teszt is erősebb volt.
2021. jún. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első, csinaltal többet vagy nem? Mármint tesztet

2.

Mennyire volt halvány?hany napra jött meg?

2021. jún. 10. 17:00
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

Van fotód? Nem te lennél az első, aki a predictornál a tesztcsíkot nézi a kontroll csíknak, mert az az erősebb :)

Amúgy ha halvány is, még lehet belőle baba. Nekem a predictor nagyon halvány volt, és vékony is, mégis itt vagyunk a 15. héten :)

2021. jún. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A predictor nekem csak a kémiainál volt ilyen, hogy nem erősödött. Ahogy felettem írták, nem véletlen a tesztvonalat nézed controll vonalnak? Pár napja volt itt valaki, aki fordítva értelmezte a tesztet. A kupakhoz közeli csík jelzi a terhességet
2021. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eddig 3 terhességem volt. Az elsőnél erős csíkom volt, most 8 éves a fiúnk, a másodiknál halvány csík, most 6 éves a lányunk. Most várjuk a 3. babát, nagyon halvány volt a csíkom. 22 hetes vagyok. SOHA nem teszteltem kétszer. a halvány is pozitív, aztán nyilván még bármi lehet, de nekem eszembe sem jutott kétszer tesztelni. minden jót kívánok Neked!
2021. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, de nem néztem be:)

Az a “jo” úgymond, hogy időn belül ki jött, és rózsaszín. Igazad van utolsó. Nem is tudom minek csináltam!

4 hónapja úgy jártam, hogy elnyelte a teszt csik a kontroll csik elől a festéket, meg is elhalt az a terhesség. A lányommal is ilyen halvány volt a teszt :D

2021. jún. 10. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!