Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gábriel terhességi teszten...

Gábriel terhességi teszten halvány 2.csík épp időn belül,majd eltűnt. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Épp a 10.perc környékén jelent meg,egy nagyon halvány rózsaszín "folt",majd pár perc múlva eltűnt.

Reggeli első vizeletből.

1,5 órával később ClearBlue digitális negatív.

Az akció május 22-23-án volt,pont az utolsó menstruációt követő 2 napon.A peteérésem középidőben szokott lenni,de semmi sem lehetetlen.Megszakításos módszerrel meg pláne.

A tüneteim alhasi szúrkálás a jobb oldalon,iszonyú hányinger napjában többször is,mellérzékenység.És a szagok 🤢

Szoktak PMS tüneteim lenni,néha erőteljesebben,de ennyire még soha.

Kezdem magam beleélni 🙄

[link]

[link]

[link]



2021. jún. 10. 14:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Az első képen a teljesen negatív teszt,időn túl.A másik kettőn sajnos nagyon halvány,remegő kézzel fotóztam
2021. jún. 10. 14:04
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon homályos a második kettő.

Ne éld bele magad!

2021. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy negatív teszt. Igaz, azt írják, hogy ne olvasd le időn túl, de a pozitív időn túl is az marad, csak a negatívon jelenhetnek meg időn túl száradási csíkok, azért írják rá. A pozitív teszt nem szűnik meg az lenni.

Az elmosódott rózsaszín folt az a reagens, ahogy fut végig a papíron.

2021. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt ilyenem, nem voltam várandós. Szívesen elküldöm
2021. jún. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es,megtennéd?

Köszönöm 🙂

2021. jún. 10. 14:56
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdésemnél van a kep.

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teher..


Kövi hónapban sikerült, most szopizott a 3 hónapos csajom :)

2021. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek negatívak :( A pozitív teszten rózsaszín csík jelenik meg, nem folt. Jól értem, hogy gyakorlatilag nem is voltatok együtt védekezés nélkül? És ráadásul ez a megszakításos sztori sem a várható peteérés közelében volt? Május 22 óta eltelt 19 nap. Már vastagon kéne mutatni a leggagyibb teszteknek is, ha terhes vagy. Szerintem ne kezdd beleélni magad.
2021. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a kommenteknél belinkelt képeket,az enyém nem ilyen volt.Azoknál ha halvány is,de csík van.Az enyémnél inkáb egy elmosódott kis sáv,talán tényleg a száradás nyoma 😕


Kedves 6-os,köszönöm a képet,megnéztem.

2021. jún. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!