Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez igaz lehet,...

Szerintetek ez igaz lehet, vagy már csak minden szalmaszálba belekapszkodik az ember? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Itt olvastam, hogy a holdállás befolyásolhatja a teherbeesést. Szóval, akkor a legtermékenyebb a nő, ha a hold ugyanolyan állású, mint a születésekor volt. Én 8 hónapja próbálok teherbe esni, sajnos sikertelenül. Most néztem csak meg, hogy a születésemkori holdállás és az ezzel megegyező éppen a peteérésem idejére esett ebben a hónapban. Eddig soha nem így volt (utólag visszakeresve). Lehetséges, hogy eddig ezért nem sikerült, és most fog?
2010. aug. 26. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek benne de meg kell próbálni van akinek ez van akinek a Jónás napok jönnek be...


egy próbát megér.

Drukkolok!!!

2010. aug. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Hold eleve összefüggésben van a női ciklussal, ezt a kutatók sem tagadják, csak nem tudják miként? (Ilyen az ár/apály jelenség is, ott is találgatnak).

Szerintem nem kell pont olyan holdállásban lenni. Egyszerűen csak a peteérés számít. Ugyanis érett petéből lesz a megtermékenyülés lehetősége. Abban hiszek, hogy a holdállásoknak van jelentősége és pl. a telihold is hatással lehet a termékeny időszakra.

2010. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd hol nézted meg a holdállást?
2010. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a Jónás módszer. Nekem bejött, de szinte minden hónapban akkor volt a jónás napom, amikor a naptár módszer szerint számított peteérésem.
2010. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]

Itt néztem meg, hogy én pont telihold utáni napon születtem, és ebben a hónapban a peteérésem is telihold után egy nappal volt (legalábbis valószínűleg).

2010. aug. 26. 12:08
 6/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Valóban hasonlatos a Jónás módszerhez, csak én abban a módszerben nem igazán értem, hogy vannak úgynevezett zöld-vonalas napok (a meses első napjától számított 15. nap +-6 nap), állítólag, ha ezek egybeesnek a Jónás napokkal, akkor az nem jó. Na most ez vicces, mert ugye a menses első napjától számított 15 nap +-6 nap: szinte minden hosszúságú ciklusnál beleesik ebbe a számított peteérés. XD
2010. aug. 26. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:
én utólag megnéztem a Jónás napomat és közel-távol nem volt ahhoz képest, amikor a babánk fogant. én nem hiszek benne. mármint konkrétan a Jónás módszerben. Az, hogy a Hold hatással van ránk, lehet benne valami... de nem ennyire drasztikusan, hogy rendkívüli peteérést produkáljon.
2010. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Micsoda véletlen! Pont fel akartam tenni azt a kérdést, hogy a Jónás módszer kiszámolásában segítene valaki? Mert kerestem a neten, de szerintem leszedték.

Előre is köszi E.

2010. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Úgy döntöttem, hogy csak felteszem a Jónás kérdést. Lehet lehurrognak, de egy próbát megér!

Köszi szépen

E.

2010. aug. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!