Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek befolyásolja a...

Szerintetek befolyásolja a fogantatást az ,hogy épp a termékeny időszakban kaptam el egy enyhe vírusfertőzést? (Borzasztó közérzet ,erős hasmenés) Hátha van itt aki tapasztalt a témában.

Figyelt kérdés

#teherbeesés #fogantatás #Termékenyidőszak
2021. jún. 25. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ha volt erőd szexelni úgy is, akkor esélyed is van.
2021. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem hetekkel elcsúszott a peteérésem, mikor beteg voltam.
2021. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves egyes ! Köszi , nyilván nagyon sok időd van ,hogy te most itt egy ilyen frappáns okosságot írj... ott a pont , juppi !! Örülsz? Akkor én is :) /egyébként nem nonstop ültem a wc-n voltak jobb óráim is/ és igen szexelni kell ,ha az ember gyereket akar! A kérdés lényegét meg talán nem értetted meg ,fogtad fel!


2-es Köszönöm ,végre valaki érdemben is hozzászólt a kérdéshez :) volt egyszer nekem is már ilyen hogy csúszott,viszont ovutesztelek és pontos volt az ovu. Csak ez érdekelt volna ,hogy ez így most lehet ,hogy nem lesz emiatt sikeres.. ,de bizakodok!:)

2021. jún. 27. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem frappáns okosság, komolyan mondtam, hogy ha tudtál szexelni, akkor van esélyed. Vagy nem úgy működik, hogy együtt kell lenni hozzá? Ha nem voltál túl rosszul hozzá, voltatok együtt, akkor a lehetőség megvan. Mi a franc bajod van neked?
2021. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kérdés arról szól és tényleg nem rosszból! Őszintén !!:)

Hogy esetleg van e bárkinek ilyen jellegű tapasztalata .?

Hisz tudván hogy egészségesen is 25% az esély a fogantatásra ,elgondolkodtam ,hogy ez így most akkor lejebb ment -e.?

De igen azért szexeltem mert megadtam az esélyt ezt tudom én is ,hogy van rá. Csak tapasztalatokra lennék kiváncsi.

Sajnálom , nem akartalak megbántani.

2021. jún. 28. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!