Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem elég gyakori, de...

Anyuka0511 kérdése:

A kérdésem elég gyakori, de fel teszem.6 napja késik a havim. Csináltam tesztet, mintha nagyon halványan lenne ott valami. Émelygek, rossz a közérzetem, fáradékony vagyok, és két napja vizes folyásom van. Járt már úgy valaki, hogy baba lett belőle?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 6. 17:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj még egyszer reggeli vizeletből:)
2020. ápr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Mindenképp. :) Csak hát nagyon türelmetlen vagyok. 😬😁
2020. ápr. 6. 17:24
 3/66 anonim válasza:
Alapvetően szerintem korai még bármilyen tünetet tapasztalni, legalábbis a saját példából kiindulva, de általában a teszten a halvány csík is csík. 🙃Ahogy a hcg emelkedik, elvileg úgy látszik egyre jobban a teszten. Nálam egyébként ilyenkor még semmilyen tünet nem volt, csak az átlagosnál picit magasabb hőmérséklet és a havi kimaradása.
2020. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
A testhőm 36,4-36,7. A kisfiamnál elég hamar jöttek a tünetek. Azt hiszem, hogy amikor csináltam a tesztet 3 hetes körül lehettem, és akkor már elég rosszul éreztem magam. Az ki is tartott 4 hónapig.
2020. ápr. 6. 17:56
 5/66 anonim ***** válasza:

Mintha csak az én esetemet olvasnám: múlthét szerdára nem vártam, testhőm 36,4-36,7 között van. Viszont én vasárnap teszteltem Corax-szal, de negatív lett. Nekem is van már egy kisfiam, őt ilyenkoe már kimutatta a teszt. Nem tudom, hogy érdemes-e reménykednem, újra tesztelnem. :( Más terhességi tünetem még nincs, max kicsit felgyorsult az emésztésem (ez mondjuk a fiammal való terhességem elején is így volt), ill. múlthét kedden-szombatig görcsöltem.


Majd írdd meg, ha csináltál még egy tesztet, hogy mi lett az eredménye! Megy a drukk. :)

2020. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok ebben a helyzetben. 2 gyermekem van, ésmind a kettőnél ki mutatta egyből a teszt, hogy baba van. Most meg azt sem tudom, hogy ez mi. Délután görcsöltem, mint mielőtt megjön...lehet meg is fog. Nem szeretek bizonytalanságban lenni. Mindíg tudni akarom, hogy mi történik velem, körülöttem. És most kicsit meg is visel ez a tudatlanság. Úgy fel raknám azt a tesztet, de nem tudom hogy kell. 🙈
2020. ápr. 6. 20:41
 7/66 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ezen az oldalon keresztül szoktak képet felrakni (én még sehogy sem raktam ide): [link]


Ugyanezt érzem én is, hogy ez a bizonytalanság borzasztó. :( Hogy nem tudom, hogy akkor most mivel számoljak (mert szülés után kétszer 33 napra jött meg, és mire azt megszoktam, 25-26 napos lett a ciklusom, szóval igazából még 33 napra is megjöhet, ma vagyok a 31. napon). De kb rettegek, hogy mikor jön meg. :S

2020. ápr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:

Nekem februárba 42 napos volt a ciklusom. De most valahogy más. Most mintha érezném is hogy valami van. Bem terveztünk babát, igazából megszakítással "védekeztünk", tufom, az nem véd, meg nem is jó, de most ez van.

Köszönöm a linket. :)

Szerintem holnap vagy szerdán tesztelj te is egyet, veszteni valód nincs,legalább ki derül valami.

Remélem jól csináltam, itt a link.

[link]

2020. ápr. 6. 21:34
 9/66 anonim ***** válasza:

Mintha tényleg nagyon halványan ott lenne a 2. csík. :)


De amúgy milyen hülye szervezetünk van nekünk nőknek... 😕 Tud csalóka is lenne.


Én a fiamnál éreztem, hogy "összejött", most nem érzek így. Csak voltak furcsaságok, amik akkor a terhességemnél voltak.


Ha valami csoda folytán nem jönne meg szerdáig, akkor veszek tesztet, aztán csütörtökön tesztelek. De több pénzt feleslegesen nem akarok kidobni, meg még egy negatív tesztet sem akarok látni.

2020. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Hát tényleg jól megszivat minket a testünk...:/ Mi igaz, hogy nem terveztük, vagyis nem mostanra, 16 hónapos a kicsi, de örülnénk neki.

El hiszem. Csütörtökön hátha mutat valamit a teszt. :) Ne add fel! Vam remény! :)

2020. ápr. 6. 22:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!