Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Örüljek vagy ne? Van hasonló...

Örüljek vagy ne? Van hasonló tapasztalat? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Január közepéig fogamzásgátlót szedtem, akkor abbahagytam, mert babát szeretnénk. 26 naposak a ciklusaim, szépen megjön minden hónapban időre. A 11-12. napon jelentkezett egy gumiszerű, egy darabban "ürülő" nyák. Ez a múlt hónapban megszűnt, és azóta csak krémes folyásom van a 12. napon. Lehet, hogy csak most állt helyre a peteérésem, és eddig ezért nem lettem terhes?
2010. aug. 26. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, lehetséges de szerintem ha vezetnéd a hődet akkor tuti megtudnád állapítani, hogy van -e peteérsésed. ciklus.hu-t ajánlom..és a minden reggel szájba vett hőmérőt..hidd el szép diagrammot fog adni és látod, hogy a pé-után emelkedik -e majd napról napra a hőd..akkor már biztos lehetsz benne, hogy helyre jöttél -e.
2010. aug. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Májusban és júniusban vezettem a hőmet. Példaértékű görbe volt, és ovuteszteltem is 3 hónapig, az is pozi lett.
2010. aug. 26. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!