Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem szép pozitívat....

Ma teszteltem szép pozitívat. Mivel volt egy miss ab műtétem így azt mondta a doki hogy jövő héten menjek hozzá Akkor leszek kb 5 hetes.Látni fog valamit a doki?

Figyelt kérdés
Köszi előre is.
2008. dec. 8. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, petezsákot és szikhólyagot fog látni, ha minden rendben van, majd a hatodik héttől kb. a szívhangot is, ha jól tudom.
2008. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem a doki azért akar látni, hogy írhasson fel neked Utrogestant, ami egy progeszteron tartalmú készítmény, hüvelykúp vagy tabletta formában szokták használni. Ez segíteni fog a baba megtartásában, ha esetleg progi hiánytól halt el az előző. Ez a biztonság kedvéért van, nem okoz gondot akkor sem, ha esetleg feleslegesen szeded. Nekem 9 hónapja volt m.a.-om, és a dokinőm nekem is ezt mondta, hogy a következőnél valószínűleg szednem kell majd ezt a gyógyszert. Az persze már más kérdés, hogy nekem nem sikerül teherbeesnem újra. Neked sok boldogságot kívánok, és vigyázz magatokra!

2008. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!