Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szokás felvenni egy...

Mit szokás felvenni egy középiskolai érettségi bankettre? Este kezdődik, annyit segítek. Én gondoltam egy szép felsőre, és egy sötét egyenesszárú farmerre, balerinacipővel, de nem lesz ez így illetlen megjelenés? (Jövő héten lesz)

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
én rövidujjú Adidas pólóban és rövidgatyában voltam, converse sportcipőben. És még a fél osztályom. Jól éreztem magam, a kiöltözöttek között kicsit kellemetlen volt, de nem az volt a lényeges, hanem a beszélgetések. Viszont ha ennyire zavar a dolog, kérdezd meg az osztályfőnöködet iwiwen :)
2009. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne valami elegáns ruhát keresni inkább? Vagy ha farmer helyett kosztümnadrágot,valami szatén blúzzal és egy szolid magassarkúval vennél fel?
2009. jún. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy milyen helyre mentek. Ha elegáns helyre mentek, akkor öltözz elegánsan. Ha bulizni mentek, akkor a kényelmet is tartsd szemelőtt. Fontos, hogy jól gondold át, hogy fogtok-e táncolni, vagy csak ülős, beszélgetős bankett lesz.


Nálunk sokan voltak farmerban egy elegánsabb/csinosabb felsővel, magassarkúban, vagy balerinával. Volt, akin nyári ruha volt. Volt olyan lány, akin csak tunika volt, egy magassarkú papuccsal. És volt a másik véglet.. Farmer, bakancs, top. Nem volt gáz, mert nem néztük ki őket, és nem volt "dress code".

2009. jún. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nővéreméknek most volt a bankett vasárnap:)Az egyik szakközépiskola gyakorlati éttermébe voltak,táncoltak is.Náluk mindenki kiöltözött,úgy értem a lányok mind alkalmi ruhában voltak(mint a szalagavatón is,csak nem mind ugyanabban.)
2009. jún. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nincs igazán elegáns nadrágom,csak egy fekete,de ahoz meg a felső nem megy!magassarkút meg nem igazán hordok,inkább legyen kényelmes,de nőies a cipő!
2009. jún. 24. 19:43
 6/7 A kérdező kommentje:
egy étterembe megyünk,de nem abban a klasszikus étterem...mediterrán grill,ha ez mond valamit ilyen svédasztalos...szóval nem az a puccos hely kifejezetten
2009. jún. 24. 19:44
 7/7 anonim ***** válasza:
mi is ilyen étteremben voltunk, de mindenki kiöltözött. Lányok koktélruha, vagy afféle, fiúk meg öltönynadrág inggel.
2010. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!