Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarként lehet valahol...

Magyarként lehet valahol külföldön petesejtet adományozni pénzért?

Figyelt kérdés

Most láttam, hogy van aki 3 havonta adományoz petesejtet és rengeteg pénzt kap érte. Gondolom, ez olyan, mint a plazma adás. Azt is láttam, hogy Magyarországon sajnos ezt nem lehet megtenni, csak családtagnak adományozhatsz vagy közeli rokonnak(mondjuk sógórnő) és pénzt sem lehet kérni érte(mondjuk rokontól nyilván nem is kérnél).

Magyar állampolgárként lehet ezt külföldön? Mondjuk Németország, Egyesült Királyság, Svájc?

Köszi, ha válaszolsz!



2021. jún. 27. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Angliában alkalmanként £750 jár, és max 10 alkalommal lehet adományozni petesejtet.


Szürreális belegondolni, hogy a világban szaladgálna 10 gyerek az én génállományommal.

2021. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ausztriában is lehet, nem olyan régen még hirdették is a helyi (soproni) reklámújságban. Volt persze pár kritérium.
2021. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt azert tudod ugye hogy nem ugy van mint a veradasnal hogy bemesz es leadod. Itt elotte orvoshoz jarsz. Hormon injekcio kurat kapsz utanna altatasban leszivjak. Itt fennall a hioerstimulacio kockazata is ami akar halalt okozhat. Honapokig sok lemondas. Minimum 2 hetig tappenz
2021. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!