Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Adományoznátok petesejtet...

Adományoznátok petesejtet pénzért?

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2020. dec. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy. Adományoznék pl jó barátnak vagy családtagnak, de pénzért nem.
2020. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2020. dec. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Én még ebbe nem gondoltam bele, amugy nem adnék.

de irta vki h barátnak,családnak igen. Én meg inkább idegennek adnék ha mégis arra kényszerülnék.

nem birnám ki sztem h ahányszor találkozok velük mindig eszembe jutna h félig az enyém a gyermek.

2020. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
Pénzért nem és csak olyan embernek adnék, akit ismerek.
2020. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
4 en írtam hogy adnék. En ezt nem látnám bele. A gyerekem nekem azért a gyerekem mert kihordtam, megszültem, gondoskodom róla. Sőt meg kihordani sem szükséges hozza. Aki orokbefogad az is ugyanúgy kötődik a gyerekhez. Szoval engem ez nem zavarna, hogy bilologiailag 50%-ban az enyém. De persze ez egy érzékeny téma szerintem.
2020. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Így, hogy nem "fenyeget" a veszély, hogy megtörténik, azot mondom, hogy igen. Hiszen minden hónapban egy távozik mégsem gyászolunk minden hónapban egy gyerek elvesztését.

De az meglep, hogy sokan azt írják, hogy csak ismerősnek. Azt úgy tuti nem bírnám, hogy lássam ahogy nő egy pocakban és megszületik....hogy lássam a közelemben ahogy felnő és nincs hozzá közöm....szóval ha igen is, akkor is csak vadidegennek

2020. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem bírnám, hogy tudom él valahol, de nem ismerem a körülményeket. Jól bánnak vele? Megkap mindent? Ez fwl tud őrölni egy embert.
2020. dec. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Igen, simán. Én bárkinek adnék. Csak a stimulációtól félnék kicsit.
2020. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok. Mivel nekem már nem lesz gyermekem, pont a múltkor gondoltam rá, hogy adnék, ha lehetne.

Miért ne? Nekem van, nem is vagyok annyira öreg (38),nekem már nincs rájuk szükségem... Miért ne lenne boldog vele valaki?

2020. dec. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!