Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 2-3 nappal...

Nem várt előtt 2-3 nappal vagyok.10-es teszt negatív. Reménykedhetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Minden olyan más ebben a ciklusban. Hónap vége felé csak éppen éreztem a cicim, pedig nagyon szoktak fájni. És a hasam is. Helyette szúrkál néha a hasam, cicim alig, inkább csak éjjel fekve.

Nyugodt vagyok (nem szoktam mensi előtt 😄)

Nagy kávés vagyok, 1 se csúszik le.

De a 10-es teszt negatív pedig szerdára vagy csütörtökre nem várom.

Szerintetek van esély?


2021. jún. 28. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor próbálkoztunk, kb nekem is ugyan ez volt hónapokig elötte...

Aztán megis csak a 6.honaoban sikerült.

2021. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem már direkt produkálod ezeket a “tüneteket” annyira akarod. Az esedékes menstruációig semmi értelme tesztelni vagy azért mert nem mutatja vagy azért mert hamis pozitív és csak kémiai terhesség.
2021. jún. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%

Tesztelj nyugodtan.


csak utána ne írj ki kérdést kémiai terhességéről.

2021. jún. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Teszteltem, negatív lett. nem pozitív.

Egyébként a 12 DPO-n vagyok.

Nem fogok kiírni kérdést ha pozitív,nem tesztelek többet.

Köszönöm szépen.

2021. jún. 28. 13:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg remenykedhetsz, ne eld bele magad, de tesztelj ha aznap sem jon, amikor kellene.

Valoszinu egyebkent tényleg csak azért vannak ilyne tuneteid mert annyora szeretned mar a babát.

Szurkolok!

2021. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊 nem élem bele magam, úgy vagyok, tudja ő, hogy mikor szeretne jönni 🥰
2021. jún. 28. 17:28
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Jaaaj ezek a bebeszélem magamnakhogyterhesvagyok tünetek!🤦
2021. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Nem beszélem bele magamba. Most is hánytam. De valószínű vírus amit a 3,5 éves kisfiam hazahozott az oviból. Ha ennyire fáj az élet, hogy nem bírod ki, hogy ilyet kommentelj szánalmas hangnemben az a Te saját unalmas életéből adódhat. Aki valószínű itt böngészik egész nap és únja a sok ilyen olvasott kérdést.

Elég rossz lehet Neked. Sajnállak.


Itt olyan Nők vannak akik gyermekre vágynak, olyan Anyukák akik második vagy akár hányadik Picurkát szeretnének.

És tesznek fel egy kérdést. Nem úgy mint Te aki szánalmas hangnemben kigúnyolod az unalmasnak titulált kérdést.

Csak sajnálni tudlak

2021. jún. 28. 22:02
 9/12 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudom miért kell egyből személyeskedni kedves kérdező. Miért lenne bárki élete szarabb és szánalmasabb?

Egyébként mindannyian írtuk, hogy valószínűleg beképzeled a tüneteket amit te is beláttál. Ne menj le primitívbe. 🤦🏻‍♀️

2-es voltam

2021. jún. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A stílus nem mindegy, ki hogy mondja.
2021. jún. 29. 05:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!