Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Foglalkoztatok a súlyotokkal...

Foglalkoztatok a súlyotokkal teherbeesés előtt? Úgy értem, hogy ha volt rajtatok plusz azt leadtátok mielőtt babát vállalatok volna?

Figyelt kérdés
Ha igen mekkora volt a plusz súly

2021. júl. 1. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerek előtt sikerült kb 10 kilót leadnom. Másodiknál nem foglalkoztam a súlyommal, illetve akkor kezdtem volna aktívabban sportolni, amikor kiderült, hogy ismét gyermeket várok.
2021. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Volt rajtam kb 20 kiló, le is akartam fogyni, de csak ezért nem halasztottuk a próbálkozást. Most sikerült visszafogynom arra a súlyra, amivel kezdtem, és még szeretnék fogyni. Tehát ez a projekt elhalasztódott szülés utánra.
2021. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

78kgval lettem terhes mind a 2 alkalommal.

Az első elött úgy voltam, higy 9 evig fogamzásgátlót szedtem. Ezalatt végig kb 70kg voltam. Azt letettem, kivartuk a 3 hónapot+1kellett hogy jöjjön a baba, ez a 8kg ebben a 4 hónapban ugrott fel. Úgy voltam vele, majd szülés után lemegy. Megszültem, 1 év alatt ujra 70kg voltam (terhesség alatt 12 jött fel).

Majd ujra belevágtunk, 9 hónap kellett hogy ujra terhes legyek. Ezalatt nem igazán figyeltem semmire. Se kaja se mozgás. Ismét felugrott az a 8kg. Most 27hetes vagyok, +1kg-val. Nem aggódok, hogy nem fog lemenni.

2021. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Igen! 13 kg-t adtam le mielőtt terhes lettem, volt egy kitűzött célom és amikor ezt elértem akkor kezdtünk el próbálkozni. Edzettem és normálisan ettem.

Konkrétan akkor kezdtem ebbe bele, amikor a mérleg annyit mutatott mint amikor az első gyerekemmel szülni mentem és valaki megkérdezte, hogy csak nem jön a kistesó? Nem, csak dagadt voltam :D Úgy voltam vele, hogy ha így vágok bele a terhességbe akkor a végére akkora leszek mint a ház és sokkal nehezebb lesz leadni a pluszt 2 gyerek mellett.

2021. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

173cm vagyok,94kg.voltam.

Most kezdünk próbálkozni,hogy 80kg lettem.

2021. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

En 110 kilóval estem teherbe

Nem diétáztam előtte mert nem volt tervezett baba

Most vagyok 35 hetes

Minden rendben

2021. júl. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

135 kiló voltam. Előtte évekig beteg, a végén szinte ágyhoz kötött. (normál súlyom 60-70 között volt edzettségtől függően, csak hogy érzékeltessem ez mennyire sok)


Amikor megismertem a férjem és elkezdtem gyógyulni, diétáztam + mozogtam a vége felé. Akkor lementem 110 kilóra. De közben kiderült terhes vagyok (nem tervezett), így a diétát fel kellett függeszteni. Most 122 kiló vagyok (40 hét).


Szülés után tervezem, hogy majd jobban figyelek a súlyomra, a cél az elején is a 70-80 kiló volt.

2021. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél 68kg voltam 170cm. 92kg-mal szültem.. mire hazaértem 4 napra rá 68kg lettem. Ahogy abba hagytam a szoptatást feljött 20kg… az maradt is.. jelenleg 88kg vagyok és 5 hetes terhes.

Én sajnos hiába adtam le 10kg-ot többször is.. mindig visszadobta rám valaki! :)

2021. júl. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

24kg.al lettél könnyebb szülés után?😮

2021. júl. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2.elott 4kg, 3. Elott 1-2kg, igen leadtam
2021. júl. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!