Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Foglalkoztatok a súlyotokkal...

Foglalkoztatok a súlyotokkal teherbeesés előtt? Úgy értem, hogy ha volt rajtatok plusz azt leadtátok mielőtt babát vállalatok volna?

Figyelt kérdés
Ha igen mekkora volt a plusz súly

2021. júl. 1. 16:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9-es igen! :) Olyan vizes lettem az utolsó 2 hónapban,hogy az ujjaimat nem tudtam behajlítani.. a lábaim mint egy mamut-é.. 3 hetet voltam kórházba,de kettőt végigsírtam.. brutál volt.. ráadásul nyáron..

Amúgy már másnap 76kg voltam mikor mértek.

Na persze sok magzatvizem is volt és 4200gramm volt a babám. :)

De a szoptatás után már nem víz jött rám :) vagyis nem azzal dobtak meg :D

2021. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

első baba előtt 8 éve 10-12kg-val könnyebb voltam, mint most, és a terhesség alatt 10kg-t híztam, ami azonnal lement. 163 cm 61 kg volt az induló, végére 71-72 kg voltam, most meg baba nélkül vagyok annyi :D

mi most álltunk neki a tesónak, előtte le szerettem volna adni azt a pluszt, de legalább 65-re lemenni, ha most többet híznék, akkor se menjek azért 80 kg fölé :/ próbáltam jobban odafigyelni az étkezésre, de nem mindig ment, férjem meg abszolút nem támogat a fogyásban, mert ő így szeret engem, ahogy vagyok és "elhagy" ha fogyózom :D persze a végét nem gondolja komolyan, de én is úgy döntöttem, hogy mivel nem extrém túlsúlyról van szó, hagyom az egészet :)

2021. júl. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!