Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás, vetélés vagy...

Beágyazódás, vetélés vagy menstruáció?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Furcsa vérzésem volt ebben a hónapban és nem tudom eldönteni, hogy beágyazódás, vetélés vagy csak a szokottól eltérő menstruáció lehetett.

Sajnos vetélésre gondolok...

A vérzés 1 héttel a szokásos menstruáció előtt történt és nálam a menzesz elég pontos szokott lenni. Kb 1-2 napos volt, a 3. napon már csak egy kis barnázás. De azt sem mondanám, hogy az első 1-2 gyenge volt (tehat nem pecsételés). Bár a betéten nem volt nagy mennyiség, vizeletkor rózsaszín vér távozott és kis darabkákat láttam benne. Rendes menstruációs görcs kísérte, ami nálam erős szokott lenni.

Most egy héttel később amikorra várnám, ugyanúgy jelentkeznek a menstruációs tünetek, de nincs vérzés. Görcsölök, de enyhébben és érdekes módon csak a jobb oldalon. A jobb petefészkem és a derekam szintén jobb oldalt.

A melleim feszülnek, duzzadtak és a jobb mellemben szúrkáló érzés van néha. A hasfalam feszül, de nincs puffadás érzésem

Terhességi teszt negativ.

Azért azt hozzá teszem, hogy mostanában rengeteget stresszelek, tehát ettől is lehet gondolom.

Nektek volt hasonló? Mit gondoltok?

Köszönöm szépen a válaszokat



2021. júl. 2. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy hormonzavaros hónap, nekem is van ilyen évente, kétévente egyszer
2021. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Miért lenne vetélés, ha a teszted negatív...?
2021. júl. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vetélés a terhesség fennállása után szokott bekövetkezni. És nem enyhébb hanem erősebb vérzéssel társul. Ha negatív a teszted nem valószínű, hogy terhes vagy, de ha továbbra sem jön meg, akkor ismételd meg pár nap múlva a tesztet. Ha beágyazódás miatt vérezgettél volna (az meg enyhébb szokott lenni), akkor utána pár nappal már mutatja a teszt. A tüneteid nyugodtan beleférnek a menstruációt megelőző tünetekbe.
2021. júl. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1 héttel mensi elött vetélés?! Fizikai lehetetlenség...


Teszt negatív, szoval nagyon beágyazódasról sem beszelhetünk, meg az nem is 3 nap...


En valami ciklusborulást mondanék...

2021. júl. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Nekem is óramű pontosak a ciklusaim és babát tervezünk. Márciusban 2 nap késésnél csináltam tesztet, negatív lett... Végül 1 hét csúszással megjött, végig voltak menzesz tüneteim.


Áprilisban az első napon barnás maszat volt, aztán semmi.. 5 nap késés után teszteltem egy pozitívat. (sajnos megszakadt a terhesség) Itt is menzesz tüneteim voltak.


Ha nem jön meg továbbra sem, 1-2 nap múlva tesztelj megint. Ha baba van, tuti látszik akkor már 😊

Ha nem és fáj, mindenképp keress fel szerintem egy nődokit.

Ha pedig megjön, no stressz és sikerülni fog! 😊

2021. júl. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!