Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant meddig szedjem?...

Utrogestant meddig szedjem? 27-28 napos ciklusaim vannak , màr a 32. Cnap van ,5 napja halvány nem erősödő 10-es tesztekkel.Nem merem abbahagyni ,de lehet csak utro miatt kèsik,vagy lehet ebből mèg baba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 18:01
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálom meg a predictor tesztemet aztán lehet veszek itthoni hcg vèrből megállapító tesztet.vagy elmegyek vèrvètelre ha nem egyèrtelmű mèg mindíg. Mondjuk predire règebben sokan írtak rossz vèlemènyt a facellre meg jókat ,. de már fogalmam nincs mi lehet ....rossz ez a bizonytalansàg, vagy legyen negatív ,vagy pozitív, de ez így nagyon rossz
2021. júl. 3. 10:43
 22/37 anonim ***** válasza:
A Facelle teszteket nézve én sajnos kémiai terhességre tippelnék. A Predictor erősebb, de az sem olyan erős, hogy megnyugtató legyen késés mellett. A holnapi eldönti szerintem, ha nem erősödik, akkor kémiai. Drukkolok.
2021. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. júl. 3. 11:14
 24/37 A kérdező kommentje:
Sajnos a ma reggeli predictoron halványodott a 2. tesztcsík a 3 nappal ezelőttihez kèpest, alig látszik a fotón .èlőben ott van de halvànyan.az előzőeket igaz nem reggel csináltam de igazából mindegy.Szerintem akár abba is hagyhatom az Utrogestant 😟 innen gondolom valami csodának kène törtènnie hogy baba legyen...
2021. júl. 4. 08:42
 25/37 anonim ***** válasza:

Ne hagyd abba míg az orvos nem mondja.Menj el hcg vérvételre amint tudsz mert az a biztos.Ha kémiai akkor sajnálom!Nekem is az volt májusban.Megértelek!

#19

2021. júl. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Orvoshoz csak 19.-èn tudok menni, e mailben kèrdeztem pàr napja hogy ha nem erősödik e a teszt akkor abbahagyhatom e a szedèst , de mèg nem vàlaszolt.
2021. júl. 4. 10:44
 27/37 anonim ***** válasza:
Megvárod míg válaszol.Én hétfőn hívnám telefonon hogy megkérdezzem mert ki tudja mikor válaszol
2021. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szerintem se hagyd abba. Artani nem fogsz vele
2021. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Okè, köszönöm ,azèrt befotóztam ,a legalsó a mai :

[link]


[link]


Telefont a doki sajnos kb sosem veszi fel, üzenetre azèrt szokott válaszolni 2-3 napon belül

2021. júl. 4. 11:33
 30/37 anonim ***** válasza:

Látom a halványodást amiről beszélsz de azért még ne add fel.Nekem úgy volt hogy pénteki nap 17 volt a hcg-m aztán keddre lement 5-re tehát vége szakadt.Én nem Predivel teszteltem hanem Rossmann-os Facelle-lel és kedden a vérvétel után míg az eredményt nem tudtam vettem egy 25-ös X-epilt és totál negatív lett és egy 10-es Facelle-t is ellőttem és az is negatív lett aztán hívtam a dokim és mondta hogy mi a helyzet de nem volt meglepetés.Szerintem vegyél egy 25-ös tesztet te is és 3 nap múlva lődd el és ha negatív akkor ennyi és sajnos kémiai terhességed volt

#25,27

2021. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!