Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestant meddig szedjem?...

Utrogestant meddig szedjem? 27-28 napos ciklusaim vannak , màr a 32. Cnap van ,5 napja halvány nem erősödő 10-es tesztekkel.Nem merem abbahagyni ,de lehet csak utro miatt kèsik,vagy lehet ebből mèg baba?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 18:01
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Rendben, az lesz... köszönöm szépen 🤗
2021. júl. 2. 19:18
 12/37 anonim ***** válasza:
Ez pozitív, ne hagyd abba az utrot. Amellett is meg fog jönni, ha más miatt nem marad meg a terhesség. Ahogy azt egy másik válaszoló már írta is.
2021. júl. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Ok akkor nem hagyom abba mèg. Ja ès ez nem is reggeli teszt mert tegnap dèlben csinàltam,így jött ki időn belül.Ma nem csináltam tesztet mert csak 1 db van , majd kibírom hogy holnap sem tesztelek,csak vasàrnap,hátha erősödik.
2021. júl. 2. 22:06
 14/37 anonim ***** válasza:

Ha az egyiket reggel csináltad, a másikat délben, az erősödés szempontjából nem mérvadó.

Szedd az utrot, ha nincs baba, úgyis megjön.

2021. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Ne hagyd abba mert ahogy a többiek is írták ha nincs baba akkor úgyis megfog jönni ha késve de megfog.Ha pedig marad akkor is tovább kell hogy szedd a 12.hétig legalábbis a meddőségiben így van sőt olyan eset is van hogy még tovább kell szedni
2021. júl. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
14-es ,tudom.Arra írtam hogy a kèp amit feltettem az a teszt nem reggeli hanem dèli mintából csináltam .
2021. júl. 3. 09:18
 17/37 A kérdező kommentje:

[link]


Ezek meg a facelle tesztek 🙄a legalsó a ma reggeli , napok óta ilyesmi halványabb de alig làtszik.ez hogy lehet? A predi ennèl tegnap sokkal erősebb volt . Mèg mindíg nem jött meg...

2021. júl. 3. 09:36
 18/37 A kérdező kommentje:
Azaz tegnap előtt
2021. júl. 3. 09:37
 19/37 anonim ***** válasza:

A június 30 napos volt akkor mi az a 31-e?Mindegy én úgy látom mintha kicsit halványodna de lehet mert nem mind reggeli teszt.Nekem is májusban halványodtak és sajnos kémiai lett de a te Predi teszted viszont elég erős.Várni tudsz mást nem tehetsz.Remélem nem kémiai lesz mint nekem volt.

Ha lesz még teszt rakd ki és megnézem

2021. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
31. ciklusnap😉
2021. júl. 3. 10:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!